Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék én az új melóhely...

Mit tehetnék én az új melóhelyemen, hogy jobban érezzem magam?

Figyelt kérdés

Az új melóhelyemen most telt le a próbaidőm, nagyon örültem mikor felvettek, mert előtte nem a végzettségemnek megfelelő helyen dolgoztam. S hát itt ugye a fizu is jobb! De most hogy eltelt egy kis idő, a kisebb fizu ellenére néha visszavágyom a másik helyre, ahol valahogy a munkatársak közvetlenebbek/emberibbek voltak... Itt úgy érzem kirekesztenek, két kolléganő akikkel egy irodában vagyok, úgy beszélgetnek folyamatosan, hogy Te azt alig épp hogy hallod, soha nem vonnak be, csak ha én igyekszem valahogy bekapcsolódni, az egyikük munka terén segítőkész, de a másik meg ha van valami új amire figyelni kell nem szól, nem igen von be...

Nagyon sokszor úgy érzem ott ülök egyedül kirekesztve a meló felett...


2008. júl. 11. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen megítélés alapján tetted itt fel ezt a kérdést? Most komolyan.

Amúgy én egyet tudok.. többet ér a környezet mint a pénz! Mégiscsak egész nap vagy valahol, utána kapsz fizetést, de szenvedhetsz egyfolytába itt..

2008. júl. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem tudom mért ide került, én elmentem az egyéb kérdésekhez... hm
2008. júl. 11. 17:40
 3/5 anonim ***** válasza:
én is csak azt tudom mondani hogy ha nincs jó társaság, akkor megette a fene a jobb fizut. előző munkahelyemen mondhatni elég szarul kerestem, de a társaság nagyon jó volt, jól éreztem magam, szerettem bejárni dolgozni, mellette tanultam is, bármikor lehetett szabadnapom... amikor pedig a végzettségemnek megfelelő helyre mentem minden más lett. én szerettem volna jól érezni magam, de nem ment. kb 1,5x annyit kerestem, de sokszor vágytam vissza inkább az előző helyre. utáltam bemenni dolgozni, a kollégák is mind egymásra fújtak a másik háta mögött persze, és már nem volt kedvem azt hallgatni. és mióta itthon vagyok (babázni fogunk) olyan hihetetlen nyugalom lett úrrá rajtam, hogy nem kell bemennem dolgozni, hogy azt el sem lehet hinni! :)
2008. júl. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben jártam. 8 hónapig bírtam, és visszamentem a régi munkahelyemre. Pedig nagy tortúra volt, költözni is kellett, de nem bántam meg. Már egy hónapja itt vagyok a régi/új helyemen, és nagyon jól érzem magam :-) Én is kevesebbet kapok, mint ahova elmentem, de nem érdekel. Itt jobb, és kész, nem olyan csillivilli, nincs klíma, meg bőrfotel, de egy sokkal emberibb társulat, és már délután hazaérek, nem csak este.
2008. júl. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

hát nem tudom... sajna most nekünk elég jól jön a több fizu, most kezdtük a lakáshitel törlesztését, aztán házújítás (tető, ablakcsere), s sajna semmi nem megy zsebből... igaz talán könnyebb lenne, ha nem olyan pasiba szeretek bele, aki elvált, és két gyerek után gyerektartást fizetni kell, ha nem kéne, akkor nem lenne akkora gond, ha itt nem keresnék többet...

Ezért most azt gondolom egyenlőre, nekem is úgy lesz, mint az egyik válaszolónak, hogy ha ők addig el nem küldenek (mert persze szerződéses), akkor babaprojectig ki kéne bírnom...

De elszomorító, hogy azért én úgy érzem, hogy csomót tanultam, a szüleimnek sokba került az egyetem, hogy nekem aztán majd könnyebb legyen. De erre nem gondoltam, hogy végzettségemnek megfelelő munkakörben/munkahelyen nem lesz jó a társaság... És ez lett, előtte postán dolgoztam, a legtöbbek érettségivel rendelkeztek, és ott jobban éreztem magam az emberekkel, igaz a meló kicsit kockázatosabb volt (ugyanis pénzt kezeltem, s ha hiány volt, az az én zsebemből ment, a többlet maradt a cégnél...) Szóval...

2008. júl. 11. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!