Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki hallotta hogy volt két...

Valaki hallotta hogy volt két magyar fiatal és el akart adni 1 centet 100millió dollárért, hogy ezt sikerült e kivitelezniük?

Figyelt kérdés
Kicsit én kételkedem ebben a pozitív gondolkodásos dologban pár képet róluk látva inkább olyan újgazdagos stílusúnak néznek ki hogy porsche,meg motorcsónak meg egyéb dolgok.Nekem úgy jön le mint mikor csinálnak ilyen embereknek segítek céget aztán sokan befektetnek ők meg le lépnek stílusú vállalkozók.De nem vagyok irígy rájuk ha valaki ezt venné le az írásomból csak én már nem tudom kiben bízzon az ember mert jönnek az ilyen segítőkész emberek ezerrel az emberhez aztán azt veszi észre hogy megrövidítették ők meg gazdagok lettek belőle.

2014. jan. 1. 23:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!