Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek ki a kedvenc szereplőtö...

Nektek ki a kedvenc szereplőtök a Harry Potterből? Miért ő a kedvencetek?

Figyelt kérdés
Nekem a kedvencem Ron, meg az ikrek, meg úgy az egész Weasley család. :D De még Nevillet is szeretem. :)

2014. júl. 12. 14:15
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Dumbledore nekem se a kedvencem, különösebben nem is szeretem, de nem is utálom.
2014. júl. 12. 17:15
 12/22 anonim válasza:
85%

Nekem Perselus a kedvencem már az eleje óta. Nekem különösen tetszett, hogy ő nem volt oda Potterért. Mikor még nem ismertem a HP végét , akkor is éreztem, hogy ő jó ember, csak éppen nem mutatja ki.

Voldemort is egy olyan szereplő akit nem tudok nem kedvelni, legalább egy kicsit. Persze tudom, hogy egy kapitális se*fej volt, még hogy rengeteg embert megölt, még minden, de meg tudtam érteni. Senki sem szerette, senki sem értette, nem bíztak benne, hát érthető, hogy rossz útra lépett. Ő a tipikus Gonosz a történetben,s bár nem egy szimpatikus szereplő, én nem is az, hogy kedvelem, de megértem.

Az Aranytriót nem különösebben kedvelem, mindenbe belekontárkodnak, ostobán, s meggondolatlanul cselekszenek, ráadásul, nagyon előítéletesek.

Dumbledore is egy érdekes szereplő. Vele nincs sok bajom.

2014. júl. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 *.*Smileyyy*.* válasza:
#13 százszázalékban egyetértek veled :D
2014. júl. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Harry-Hermione-Ron páros valahogy senkinek nem lett nagy kedvence, lehet csak azért mert nagyon megszoktuk őket nem tudom de ha valakit megkérdezel ki a kedvenced akkor nem őket mondják általában.
2014. júl. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem pont Piton volt a legelőítéletesebb ember az egész sorozatban.Nem is ismerte még Harryt,már eldöntötte,hogy gyűlölni fogja(gyűlölte is),csak azért mert James Potter az apja.Aki mellesleg évek óta halott,de ez neki nem számít.Ez olyan,mintha én most azt mondanám,hogy minden szőke hajú embert utálni fogok,csak azért,mert szőke a haja.Nem tehet róla,hogy szőke a haja.Ahogyan nem is mi választjuk a családunkat.Bár Harry esetében ez érdekes dolog,hisz' nem is élnek a szülei.
2014. júl. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
53%
Nem szerette Harryt de védte és miatta vagy Lily miatt csinálta ezt a kémkedős dolgot.
2014. júl. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Ron és Hermione
2014. júl. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Az enyhe kifejezés,hogy nem szerette Harryt,és egyértelmű,hogy Lily miatt csinálta.
2014. júl. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
50%
Lupin és Hagrid nagyon kedves szereplők, őket szeretem. Ron a negyedik résztől kezdve túl ügyefogyottnak, Hermione túl durvának, Harry pedig túlságosan önteltnek lett ábrázolva szerintem. Sirius nagyon ellenszenves. Lunát és Neville-t is szeretem. De engem nem a szereplők ragadtak meg a Harry Potterben, hanem a Roxfort és a varázsvilág maga.
2014. júl. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

A top hármam:

Nymphadora Tonks- Ő a kedvenc kedvencem, mert kiáll amellett amit eltervezett (akkor is ha ez mást bosszant pl. Remust!), de mondjuk elég ügyetlen szegényke!

Remus Lupin- Mert okos, szerény, megértő és elővigyázstos ezért ő a 2. kedvencem!

Sirius Black- A túl önfejű, meggondolatlan ezért nagyon menő! (3. hely)

2014. szept. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!