Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Amerikaiak mért nem szereti...

Az Amerikaiak mért nem szeretik Bon Jovit?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Az amerikaiak hulyék. A legtobbjuk azt hiszi, hogy Európa egy ország.. Kiirtották az indiánokat és ezzel Amerikai az állszentség országa lett. Állandóan a szabadságról papolnak, mikozben ok veszik el másokét. Azért nem szeretik Bon Jovit mert nem értenek semmihez..
2010. jan. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Honnan veszed, hogy nem szeretik Bon Jovit? Mindegyik amerikaival beszéltél?
2010. jan. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

Az USA remek hely. Az országban majdnem mindenki tud angolul és vagy 370 millióan élnek ott, bármiből meg lehet gazdagodni és le van a probléma a pénzügyekkel és élheted az életedet. Sok a tv csatorna kiélheted "kreativitásodat" akár morbid akár nem és ha kitalálsz valami műsorötletet vagy műsorra teszik vagy nem, de akkor is kapsz fizetést ha nem. Egy átlag ember lakása minimum 2szintes családi ház persze a nagyvárosokban panelekben laknak, de ha akarnának elmehetnének onnan. Ráadásul megvan mindennek a hangulata, nem úgy mint itt.

Remélem nem kell magyarázkodnom, hogy itt egy 1 szintes kis putrit nem lehet fenntartani, mindenhonnan kirúgnak nincs morál és még sorolhatnám, borzalmas de nem is beszélek erről mert csak elveszi a kis jókedvemet ami reggel 1-2órát szokott tartani amég ki nem mozdulok a szobámból és kinézek az utcára.

Ja és szerinted Bon Jovi-nak hol lenne nagyobb közönsége, itt vagy amerikában? A választ gondolom tudod már.

2010. jan. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Na, azért az USA-ban is rengeteg hajléktalan van! Nekem ezt egy amerikai mondta! Lehet, hogy sokkal jobb ott az élet, de azért ott sem fenékig tejfel.. de nem is lehet minden tokéletes. A hely meg ahol élnek akkor sem az ovék, ellopták!
2010. jan. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
És? Ennyi erővel egész európát elloptuk, mivel "elvileg" Afrikából származunk, de ha mondjuk Európából származnánk még akkor is elloptuk a többi részét ami nem a mienk volt. De különben is 2010van már senkit nem érdekel.
2010. jan. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Én úgy tudom, hogy Ázsiából származunk de mindegy :D
2010. jan. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%

Tele van a YouTube a nagysikerű koncertjeivel. Imádják őt !

Halleijua Bon Jovi Anaheim California April 5 2008

http://www.youtube.com/watch?v=jCk-bw9Dqzw

2010. jan. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Te biztosan. Nem a magyarokra gondoltam, hanem maga az emberiségről...
2010. jan. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

11:51

Majdnem mindenki tud angolul?Nem tudom hogy értted ezt a kijelentést,de ha úgy ahogy én vettem le felvilágosítalak:

AZ AMERIKAI EGYESÜLT ÁLLAMOK NEMZETI NYELVE AZ ANGOL NYELV!!!

2010. júl. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!