Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy roma nő, aki ahányszor...

Paris hilton kérdése:

Van egy roma nő, aki ahányszor meglát az utcán, mindig elkezd kiabálni rám, hogy hogy nézek ki, milyen a ruhám meg hasonlók. Nagyon zavar, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mert visszaszólni nem merek,képes rámküldeni az összes romát :S
2008. aug. 25. 16:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos cigányügyben nem sokat tehetsz. A megoldás a nő véresre verése, utána majd békén hagy, ám ha ez valahogy kitudódik, évekre számíthatsz a - nyilván - cigányokkal tömött börtönben. Szóval értelmes tanácsot nem tudok adni. Ha esetleg viszel magaddal rendőrjárőrt, talán kinéz nekik valami apróbb szabálysértés.
2008. aug. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
tipikus szar helyzet,mert nem lehet vele mit tenni.kerüld el amennyire csak tudod!senki nem mer velük kezdeni,fene a jó dolgukat....
2008. aug. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos igazuk van az előttem szólóknak. Jobb, ha nem reagálsz semmit. Undorító az összes. A törvény őket védi, téged nem. Ha visszaszólsz, akkor tuti megver, aztán meg azt mondja, hogy te támadtad meg.

Csak végül is az a baj, hogy ha nem reagálsz, azt is támadásnak veheti ez a primitív népség. Akkor meg azért mennek neked, mert nem reagálsz. De még mindig így a legkisebb az esély, hogy bajod lesz.

Amúgy meg ne érdekeljen, hogy mit mond rád, aki hallja még rajtatok kívül, úgyis csak undort érez a nő iránt, és lenézi. Nem a te ruhádat fogják nézni. Ezekhez nem lehet másképp viszonyulni.

Rendőrségre felesleges menni, úgysem csinálnak semmit. Sajnos nekem is van tapasztalat cigányokkal.

2008. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Nem kellett volna cigányoznod!Ok nélkül roma ilyet nem tesz!
2008. aug. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Én is csatlakozok az előttem szólokhoz: Amugy ok nélkül is tesz ilyet: ha irigykedik mert esetleg te jobb ruhákban jársz mint.Én is ilyen környéken lakok sajnos és tudom h. ok nélkül is tesznek ilyet ha beszólsz nekik véletlenül is valamit ha nem. Ez sajnos igy van és tényleg csak ugy lehet tenni mintha süket lennél:S vagypedig beszerezel egy jó harcikutyát és elintézteted(már elnézést ezért^^)
2008. aug. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
... jobb ruhákba jársz mint Ő(ezt kihagytam sorry)
2008. aug. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó hozzászóló.

Miért ne tenne? :/

Lehet hogy te cigány vagy és hú de nagynak képzeled magad, és talán van egy kis esély rá hogy te nem ahhoz a a 90%.os kategóriához tartozol akik lopnak csalnak büdösek undorítóak, de ez a véncsaj úgyláttszik szeret belekötni az emberbe. Sajnos azon kívül h leszarod, jobb út nincs...

2008. aug. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
utolsó előtti előtti,bocs
2008. aug. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

kiáltsd oda neki minden alkalommal h CSÓKOLOM HOGY TETSZIK LENNI?! MOST SIETNEM KELL, VISZLÁT MINDEN JÓT!!


jó eséllyel össze fog zavarodni XD

2008. aug. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Első hozzászóló: ha te egy kiabálásra véresre veréssel válaszolnál, akkor leginkább neked lenne börtönben a helyed a közveszélyesen alulfejlett morális arányérzékeddel.
2008. aug. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!