Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Véleményeiteket és személyes...

Véleményeiteket és személyes tapasztalaitokat akarom tudni a Tökölön levő a Fitting-Kerről és az Instrumról?!

Figyelt kérdés

Milyen ott dolgozni, bármit amit tudtok ezekről a munkahelyekről írjátok le!

Én azt hallottam hogy nem jó helyek mert kevés a fizetés és sokat kell dolgozni [10-16 órát egy nap] stb...

De persze a pletykák nem mindig igazak.


Tudtok ajánlani jó munkahelyeket a Csepel-Szigeten ahol CNC Maró és CNC esztergával foglalkoznak?



2015. ápr. 7. 17:19
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
utolsónak:húúú köszi a link,nem is tudtam hogy ez ilyen csili vili üzem,nem én vagyok a kérdező,csak szoktam olvasni a cnc-skérdéseket. itt az instrumbam dolgozott néhány ismerősöm,de már nincs velük kapcsolatom, így nincs a cégről különösebb infóm.ja és cnc marós vagyok egy csepel szigeti cégnél.
2016. febr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim válasza:

Csili vili? :D :D :D Egy fillért nem ér, Lepukkant az egész hely, egyszer menj be és meglátod hogy ez a hely nem alkalmas például munkavédelem szempontjából... Van pár új gépük, persze a legolcsóbb kategóriából, kb habverőgépek...


De fent már kb mindent a leírtunk a helyről/helyekről de itt van

Összesítve:


Tököl:


Fitting-Ker : Enni lehet a padlóról olyan tiszta a hely, Diktatórikus vezetőség, kicsi fizetés, 2-3 műszak, Új gépek a legtöbb Mazak, állandóan cserélődnek az emberek.


Instrum: Munkavédelem szempontjából egy nagy nullák semmilyen védőeszközt nem adnak,Kollégák meglopják a helyet és egymást beköpik mindenért, nem fizetnek délutános pótlékot, sőt még az éjszakásat sem, nem jelentenek be, borítékban fizetnek, lefizetik az ellenőröket , kicsi büdös piszkos a munkahelyszín, sokszor nincs lapka, csak esztergák vannak...

állandóan cserélődnek az emberek. Drogozni is szoktak hogy bírják az éjszakai műszakokat


UBW Zrt - még honlapjuk sincs, akkor biztos egy színvonalas hely....


Szigetszentmiklós:


KLS Hungary : kicsi, felejtős, rommá hajtanak, feketén fizet, nem jelentenek be, ócskák a gépek, irritáló vezetőség, kicsi fizetés. Napi munkaidő 12 óra minimum, állandó túlóra 0% pótlék mindenre


Draspó Tempo Kft: Nem tudok róla nagyon véleményt mondani, azt hallatom hogy ott se valami fényes a helyzet szóval szerintem olyan mint a többi...


Elsner Kft: Nah itt tényleg mindennap cserélődnek az emberek, illegális szerződés kötések[al-al-al vállakózón keresztül jelentenek be], feketén fizetnek, nem jelentenek be csak hogyha beváltál és napi 12-16 órát ledolgozol nekik persze kevés pénzért.

A többi része a Fitting-Kerhez hasonlít.


Az összes helyben egy nagyon fontos közös vonás van:

Vezetőségiek ugyan úgy úsznak a pénzben mint az fentebb írt helyeken... Fenyegetik az alkalmazottakat és túlhajtják őket éhbérért, előre jutási lehetőség csak azoknak akik kinyalják a seggüket.

2016. febr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Fémiparban dolgozom mint CNC-s és tényleg pofátlanul alacsonyak a legtöbb munkahelyen a fizetések,


nem elég hogy nap mint nap ott kell lenni az embernek és jól kell teljesíteni mind fizikailag és mind szellemileg is mivel programozni,beállni technológiákat kell csinálni stb, ez egy igen megterhelő munka és ezekért olyan kicsi fizetéseket adnak itt a legtöbb munkahelyen Magyarországon [Tisztelet a kivételnek] hogy vicc az egész... Kezd elmenni az egésztől kedvem egyzserre vagyok technologus+gépkezelő+gépbeállító/programozó 4 ember munkáját csinálom szarért-hugyért és nem csak én vagyok vele így hanem nagyon sok kollega országszerte és főleg itt a keleti blokkban, csak akkor lehet "jól" keresni ha rommá hajtod magad, heti 7 napot dolgozol 12 órában és nulla életed van. vicc az egész, arra hivatkoznak állandóan hogy a gyártás nem állhat le, nagy stressznek van kitéve az ember, sokszor levonnak ebből a kis éhbérből, mert hiába dolgozol 364 napot tökéletesen ha a 365 napon véletlenül beletöröd a 11 órába hulla fáradtan egy anyagba a menetfúrót stb akkor egyből rád szálnak és levonnak, dicséretet soha nem kapsz, vicc az egész fémipar itt nálunk Magyarországon.

+ munkaszüneti napokon is dolgozol, mert a GYÁRTÁS SOHASEM ÁLLHAT LE!!!!! 365 napból 365 napot dolgozol, ha beteg vagy akkor a szabadságaidból vesznek el... és állandóan fenyegetőnek a vezetők h öreg vagy és h dolgozz máshová úgysem vesznek fel.

2016. márc. 24. 23:34
 14/30 A kérdező kommentje:
Fitting-Ker = pokol
2017. jan. 26. 20:15
 15/30 anonim válasza:
Kérdező! Kérlek mesélj a Fitting-kerr-ről, mert én is oda jelentkeztem. Köszi!
2017. ápr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
menj el nézd meg, sok idő lenne leírni hogy milyen majd egyszer összefoglalva leírom csak már nem foglalkozok én ilyen helyekkel mert csak felidegesít, de annyit gyorsan elárulok hogy nagyban hasonlít az Instrumra és kb ugyan annyit is ér mert csak időelbaszás amit ott eltölt az ember.
2017. máj. 2. 14:42
 17/30 A kérdező kommentje:

fitting ker céginfó:


[link]


Utolsó éves nettó árbevétel 1 794 249 000 HUF

Utolsó éves nettó árbevétel EUR-ban

(a beszámoló napján átváltva) 5 723 654 EUR


De rendes fizetést nem tudnak adni...

2017. máj. 9. 09:20
 18/30 A kérdező kommentje:

INSTRUM KFT.


[link]


Utolsó éves nettó árbevétel 503 984 000 HUF

Utolsó éves nettó árbevétel EUR-ban

(a beszámoló napján átváltva) 1 607 709 EUR


és dolgozz nettó 100.000ft-ért :O

2017. máj. 9. 09:22
 19/30 A kérdező kommentje:

Simán tudnának nyugati bért fizetni kb. Az összes cég,

csak minek? Ha ennyiért is elvállaljak az emberek

2017. máj. 9. 09:24
 20/30 A kérdező kommentje:

+ a Fitting-Kerben vagy új nevén fittying-ker ha túlórázol -16% kapsz... ja és persze a túlóra pénzt borítékban kapod meg.


Szóval ha túlórázol kevesebb az órabéred mint amúgy lenne és feketén kapod.


Instrumban legalább rendesen megadják a pótlékot rá csak hát ott is borítékban.

Mondjuk asszem a bejelentett minimálbérhez adják hozzá... nah mind1 ez egy katyvasz.

2017. máj. 9. 09:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!