Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Véleményeiteket és személyes...

Véleményeiteket és személyes tapasztalaitokat akarom tudni a Tökölön levő a Fitting-Kerről és az Instrumról?!

Figyelt kérdés

Milyen ott dolgozni, bármit amit tudtok ezekről a munkahelyekről írjátok le!

Én azt hallottam hogy nem jó helyek mert kevés a fizetés és sokat kell dolgozni [10-16 órát egy nap] stb...

De persze a pletykák nem mindig igazak.


Tudtok ajánlani jó munkahelyeket a Csepel-Szigeten ahol CNC Maró és CNC esztergával foglalkoznak?



2015. ápr. 7. 17:19
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
Köszi, már lemondtam róla. :)
2017. máj. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
Fitting-ker kezdőnek megfelelő?kollégák milyenek?esetleg fizetésről némi info?felesleges köröket nem akarok futni..
2017. jún. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Hát hogy kezdőnek megfelelő? Beraknak zöld gombozni vagy valami más segédmunkára ahonnan kikerülni,átkerülni nagyon nehezen tudsz, kb tanulni sem lehet semmit.

Kollégák, hát amikor én ott voltam nem éreztem valami jól magam velük, sok az idióta,kötekedő pl a termelés vezető Borbély Laci [Igen itt is így hívják a termelés vezetőt mint az instrumban] 25 éves bolond gyerek bohóc vigyorral és hanggal.

Hát az az ember kész, esze nincs az egészhez és csak azért van ott hogy piszkálja az embereket, termelést irányítani nem tud, a gyártelepi gettó suliba járt, igaz mit is várnánk tőle aztán OKJ-n elvégzett egy Logisztikusit és most ő ott a termelés vezető mert felnyalta magát az égben és kb csak rontja a cég imidzsét. Sok ember ment el miatta, sok jó szakember...


A Takács úr fiával Leventével együtt teszik tönkre azt a céget, de ők tudják, Leviről is mesélhetnék csak az nem férne ki ide annyi negativumot tudnék róla ide írni.


Örülök hogy megszabadultam tőlük.


Fizetés:

Gépkezelő: kb nettó 80-200 ig attól függ mióta vagy ott. + műszak pótlék én nettó 200 körül kerestem ott a két műszakkal, de azt asok hülyeséget elviselni ami ott van még 1 millió forint is kevés lenne.

Beállító: kb nettó 150- csillagos ég, tudásodtól függ.

Többi munkakört nem tudom.


Én szerény véleményem szerint nem ajánlom ezt a munkahelyet mert megutálja az ember a szakmáját.

2017. aug. 30. 10:40
 24/30 A kérdező kommentje:

Amúgy nem érdemes ezekkel a cégekkel foglalkozni amiket felsoroltam, felsoroltunk, mert vannak még ott kapcsolataim akik ott maradtak és nagy munkaerő

[munkás] hiánnyal küzdenek, senki nem akar náluk dolgozni mert ismerik őket és aki bemegy az negatív véleménnyel jön ki ezekről a helyekről mert biztos megélhetést és karrier lehetőséget nem kínálnak, nyomjad nekik a zöld gombot ezerrel had legyen még gazdagabb a Levente és ennyi, engem is hitegetett mivel én Gépbeállító vagyok és gépkezelőként alkalmazott mivel arra volt szüksége, én feljebb akartam kerülni ő mindig mondta hogy várjak még pár hónapot, meguntam a várokozást és az amatőr munkájukat és eljöttem és már azóta sokkal jobb helyen vagyok egy másik országban.


Leventenek nem szabad elhinni semmit, simán átveri az embereit, amíg én ott voltam több nagyon jó szakembert átvert pénzzel és igéreteivel, ők is elmentek.


ja és igen a Robot, vagy egy dísz robotuk[Robotkar] 2 cnc esztergával, te az a robot annyira minuszos hogy már évek óta nem termel, sőt amióta oda telepítették csak ott áll 1 szériát talán ha lenyomott, talán, többszáz millió forintos robot, van rá meló csak nem tudják beállítani. 0-24 ben kellene mennie de nem megy. Vicc az egész, és amikor bejön az audit ott mozgatják mintha menne, olyan szánalmas...


Ja és Szentmiklóssy Éváról még nem is írtam, nem is akarok, azt se tudom miért van ott... Vicc az a nő is.

MEOba meg a termelésbe belepofázik aztán azt sem tudja mit beszél.



Ez a Fitting-Ker....

2017. aug. 30. 11:03
 25/30 anonim válasza:

Nekem tök jó tapasztalataim vannak a Fittinggel. Velem tök normálisan viselkedtek, a termelés vezetővel sem volt semmi bajom, a kollégákkal sem. A munkakörülmények messze jobbak mint bárhol ahol eddig dolgoztam. Rendesen be voltam jelentve.

Amikor felvettek, megállapodtunk valamibe és azt tartották is, szerintem korrektek, és legalább emberszámba vettek.


Én csak ajánlani tudom.


Instrumról nincs semmi tapasztalatom, csak sok olyan kollégával találkoztam akik onnan menekültek el.

Szóval ha választani lehet, akkor én a Fittinget ajánlom.

Az ügyvezetők is szerintem tök normálisak, engem pl egyáltalán nem basztattak sem ők sem a többi vezető.

2017. okt. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:

Nekem is jók a tapasztalataim a Fitting-Ker-rel, 2 éve dolgozom itt. Amit ígértek megkaptam, sőt igyekeznek a kollégáknak több lehetőséget adni. Rendszeresen szerveznek különböző programokat, olyat is ahová a családdal mehetünk, nekem ez tetszik, hisz családom van. Tavaly és idén is volt családi nap ugrálóvár, bohóc, bábelőadás,Mikulásra csomag. Nekem az ilyen apróságok is tetszenek. Emellett szerintem jó a hangulat, többször elmegyünk a kollégákkal iszogatni. De szoktak szervezni egyéb vagány programokat is pl. paintball..

A munkakörülmények tiszták, megfelelőek. Nekem személyes összetűzésem nem volt sem a termelésvezetővel sem a többi főnökkel. Aki dolgozik rendesen, azzal nem kötekednek.

2017. okt. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:

Az utolsó két választ valamelyik ottani főnök írta lehet pl: Éva vagy Borbély vagy Levente, olyan szánalmasak...

Belső forrásból tudom.

Ennyire szánalmas már ott a helyzet hogy már ilyeneket csinálnak hogy kamu profilról írogatnak. Próbálkozni lehet, de agyban gondolkodjatok el és ne nézzétek rabszolgáknak a munkásokat, mindig felülről ömlik lefelé a szar, szóval mindenért csak ti vagytok hárman felelősek, plusz minusz 1-2 ember miatt...

Szoktam még beszélni ott dolgozó emberekkel és senki se elégedettet, csak nem értem miért nem mennek el onnan, de hallom lassan már csak 1 műszakotok lesz mert mennek el az emberek, mert vagy kirúgjátok mert hangot ad hogy mik a problémák vagy elmegy máshová dolgozni, több pénzért és kevesebb stresszért... Remélem a Knorr Bremse felbontja velük a szerződést és akkor lesz igazán szopó...

2017. nov. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
aha volt bohoc és van is, a borbély!
2017. nov. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Nagyon családbarát cég lehet, mert amikor jelentkeztem kapásból lealkudták az adókedvezményemet. 3 gyermekem van. Nyilván nem mentem oda.
2019. szept. 25. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 vazo24 válasza:
Fitting-ker kft-ről lenne pár gondolatom. Vannak mindenhol megkeseredett emberek, akik egyből magas bért szeretnének bizonyítás nélkül. Nézem a dátumokat a válaszok alatt és azt látom, hogy hosszú ideje nem írtak ide semmit. Nos az én tapasztalatom az, hogy amit megígértek, azt mindig megadták, sőt. A túlóra kevesebb mint az órabér? Vicc. A bruttóból vontak valóban valamennyit, de így is több volt mint a rendes nettó. Most már ez sem így van egyébként. Aki rendesen dolgozik, meg van becsülve. Ha nem szeretsz dolgozni, soha nem fogod megtalálni a helyedet. A többi munkahelyről nem tudok nyilatkozni, nem ismerem őket, de itt korrekt vezetőség van és jó hangulat. Hiba lenne mások véleményére alapozni, el kell jönni, meg kell nézni. Régóta itt dolgozok, sok embert láttam megfordulni erre, nem értem ezt a fröcsögést. Azt ajánlom mindenkinek akinél esetleg szóba jöhet ez mint munkahely, jöjjön el és nézzen szét. Nyilván itt is van ami nem tetszik (nekem sem), de nagyságrendekkel jobb mint sok előző munkahelyem. Méghogy Takács Úr és fia vinnék a csődbe? :))))) Biztosan azét fejlődik folyamatosan a cég. Klimatizált, új gépek stb... Persze jön majd, a vélemény, hogy vezetőségi hozzászólás, nem az. Csak egy dolgozó akit megbecsülnek.
2021. júl. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!