Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A trónok harca sárkányok...

A trónok harca sárkányok táncsa cimű részben Stannis Baratheont tényleg legyőzik a Boltonok, megölik?

Figyelt kérdés
sehol az interneten nem találom hogy mi lesz velle , hogy győzik le megölik e , mintha senki nem tudná
2015. máj. 27. 13:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mivel még nem derült ki...


Úgy lett vége az 5.könyvnek, hogy Stannis egyre fogyatkozó sereggel Winterfell felé menetel. Roose kivonul a sereggel,hogy megütközzön vele. És Jon a Falon kap egy levelet állítólag Ramsaytől, miszerint Ramsay elfogta Mancet és megölték Stannist, és Jon küldje neki vissza a megszökött Theont és Aryát (aki igazából Jeyne Poole Aryának álcázva), Stannis feleségét és lányát, és Melisandrét, különben gondok lesznek. Plusz a Karstarkok Stannis oldalára álltak, de csak azért,h a harcban hátbatámadják őt, a Manderlyk pedig ugyanezt akarják tenni Roosezal. És Stannis emberei elfogták a menekülő Theont (és Jeynet), aki tud a Karstarkok árulásáról.


Azóta Martin nyilvánosságra hozott egy Theon fejezetet, amiben Stannis faggatja őt,h mik Roose tervei, de Theon nem beszél, mert tud a Karstarkok árulásáról és biztos benne,h Stannis elfog bukni és Ramsay mégjobban megbünteti. De vki mástól Stannis megtudta az árulást, elfogta a Karstarkokat, egy Freyek által vezetett sereget pedig egy befagyott tóra csalt, beszakadt alattuk a jég és megfulladtak.


Szal Stannis él és a harc készül Roose ellen.

2015. máj. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Még nem tudni mert Martin adott egy ilyen nyilatkozatot is:


''The chronology, as usual, is tricky. This chapter will be found eventually at the beginning of WINDS, but as you will be able to tell from context, it actually takes place before some of the chapters at the end of DANCE.''


Lényege, hogy Theon első fejezete A Tél Szelei-ből időrendben történhetett előbb, mint Jon utolsó fejezete A Sárkányok Tánca-ból.

2015. máj. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzászólásokat én személy szerint az első hozászolóval értek egyet , de amint látszik még sok rejtélyt tartalmazhat a most hamarosan megjelenő legújabb kötett' én nekem az is megfordult a 'a fejemben ..hogy danny a sárkány királynő sohasem foglalja vissza a vastrónt hanem inkább a szabad városokat egyesití egy új birodalommá és a baratheonok és a lanisterek között dőll el westeros sorsa hogy ki lesz aki uralja...bár a lanistereknél már nincs igazi karizma jaime aki nyomorék félkezű a törpe aki dany oldalára áll valószinűleg vagy cersei akit bezárat a hit szervezet vérfertőzésért ebből erededően tommen sem király
2015. máj. 28. 21:20
 4/12 anonim ***** válasza:
Cerseit nem a vérfertőzés vádjával fogták el, mivel arra semmilyen bizonyíték sincs. Azért fogták el, mert Lancel elmondta a High Sparrownak,hogy szexuális kapcsolata volt vele, amikor még Robert él, és valszeg azt is elmondta,hogy túlitatta Robertet a vadászat közben Cersei kérésére. És a könyvben Cersei "ráuszította" Osney Kettleblacket Margaeryre,hogy fektesse meg, és Osney a korbácsolás hatására elmondta ezt a Septonnak, és azt is h ő ölte meg az előző High Septont Cersei kérésére.
2015. máj. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Arról,hogy mi lesz a korona sorsa nagyon sokan különböző véleményen vannak.

Én annak örülnék legjobban, ha az egyesített Westeros végül széthullana és megint több királyság lenne, az említett Dany meghalna gyerekszülésben és a gyereke(i) megkapná(k) Dragonstonet.

2015. máj. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
sztem míg westeros nagyjai háborúznak a királyságot a hit szervezet uralja majd átmentileg "várja majd az igaz királyt akit elimer és uralkodásra emel sztem dany nem tud belleavatkozni ot vannak a hárpia fiai akit nem győzött csak érdek házaság árán és rabszolga harcal csilapítja vérszomjukat ot még lehetnek gondjai a makulátlanok pedig nem is anyira makulátlanok és bárki vehet akinek sok pénze van sárkányai pedig nem engedelmeskednek neki 2 bezárt egy vadon él és másr gyereke sem lehet ugy tudom mivel feláldozta magát és gyerekét mikor a kalasarját akarta megmenteni
2015. máj. 28. 21:28
 7/12 A kérdező kommentje:
nincs vérvonal amit tovább vihetne bár van egy elmélet havas jonról amit halotam lyna stark és rheager targaryen közt azt alátámaszthatja hogy ned miért nem beszélt róla his robert elvből irtota őket danyt is majdnem megölete ha megtudja minden öszeomlik bene ő is őrült király lett volna...bár ha igy van semmi érdeme nincs hisz jon sehonan nem tudhatja meg még akkor se ha észek király őrzöje lenne amire biztos az lesz ha túléli a késelést hisz az őrség esküjét minden részbe megszegte a küldetése miat amit a félkezű adot neki.és észak királyává lenni is küldetés. Hisz azonkivül hogy ő következik a sorba ha stanis győz a boltonok felet vkinek átkel északot veni a starkok közöt
2015. máj. 28. 21:40
 8/12 A kérdező kommentje:
és csak férfi tag veheti át hisz sansának gyerek esetén is megkel várnia míg gyerekei felnő de ez akkor lesz ideális ha westerosnak eldől ki lesz a király és a nagyurak is inkább jont ismerik el aki bizonyitott a falon és parancsnoka is vagy volt vagy megtartja a címet mint sansa aki törékeny és még a legügyetlenebb ember is átveri és nem azért mert lány hisz arya pont az ellentéte
2015. máj. 28. 21:45
 9/12 A kérdező kommentje:
szóval sztem stanis lesz westeros királya a starkok pedig legfőbb támogatójuk és az első legerősebb királyság a "hét királyságban " havas jon pedig a király által felveszi a Jon Stark nevet és a tudta nélkül a stark házon belül tovább viszi a targenryen vérvonalat ugyanaakor gyermekei csak hercegi rangba juthatnak ő maga dönt igy hisz nem tudja honnan szármaszik bár ő maga azt nem tudja hogy sárkány vér van benne és sansa gyermekei öröklik tovább a észak királya címet a már új hét királyságban még azt is eltudom képzelni hogy mikor sansa gyermeki felnőté válnak jon viszatér a falra ugy hogy lemond észak királya címről lehet gyerekei sem lesznek gy csak küldetést teljesít hisz megmentet egy királyságot ezáltal a birodalmat is védelmezi (ebben a elképzelt történetben is lehetnek variációk ). Danny pedig a végére egyesittí a szabad városokat egy új birodalommá egy másik kotinensen persze ez csak kis része a teljes keréknek
2015. máj. 28. 22:02
 10/12 A kérdező kommentje:
Persze ebbe nem vettem bele a többi stark gyereket arya ricon bran ők viszatérnek e északra jon megkeresteti őket vagy ilyesmi ricon pedig kakuk tojás hisz ől az elején elmenekitík bran segitségével szerepe talán a végén lesz
2015. máj. 28. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!