Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet átváltozni vámpírrá?

Hogyan lehet átváltozni vámpírrá?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 15:16
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Honnan tudjam, h nem hazudsz? De itt az msn-em, vegyél fel ha gondolod. farkasanita95@hotmail.com
2010. ápr. 10. 11:10
 12/42 anonim ***** válasza:
100%
...És kanyar nélkül bevette... sőt, gyakorlatilag megadtad a korodat és nevedet is. A lakcím-telszám még hiányzik...
2010. ápr. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:

Húhh, tudod a nevem meg h hány éves vagyok! Pfu nagy szám! És most mit csináljak? A többi adatot úgyse mondom el senkinek szóval...

ennyit erről! Jah és egyébként tudtam h nem vagy az!!!! csak úgy utólag szólok!!!!

:S

2010. ápr. 11. 08:08
 14/42 anonim válasza:
100%

Jobb ha nem adod meg idegennek a címedet :D

De az első válaszadó nagyon jó:D

2010. ápr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
95%
Hát ez jó kérdés :D Remélem a filmekre gondolsz és nem valóság alapján kérded :) Legtöbb filmben ugyebár meg kell harapnia a vámpírnak áldozatait vagy inni kell a vámpírnak a véréből bár az utóbbit jobbnak tartom.. konkrétan én nem hiszek az ilyen dolgokban, épp ezért is kérdeztem, hogy remélem nem valóság alapon kérdezed :D lol
2010. máj. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
96%

a vámpírok fél 1-kor basznak

változtasd át magad szexivé és talán eljön hozzád

ha meg nem akkor kövesd a legelső válaszadó tanácsát

az nagyon jó:P

2010. jún. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Anita!


Ha a vámpírrá válás titkát kutatod, akkor először is tisztázni kellene mit értesz "vámpír", és a "vámpírrá válás" alatt.


Történelmünk során a vámpírokat számtalan mítosz, regény és film örökítette meg. Néhány ősi mítosz a vámpírokat alaktalan felhőszerű, vérszívó szellemeknek írta le, míg egyes filmek szillogó ábrándozó szépfiúkként ábrázolják őket. Ezen különböző forrásokban más más módja volt a vámpírrá válásnak. A különböző vámpír szubkultúrákról és szektákról nem is beszélve.


Ha érdekel a téma, akkor csak ajánlani tudom John Michael Greer "Mágikus lények kalauza" című könyvét, valamint Anne Rice legendás vámpírregényeit. Ez utóbbi nagyon érdekes filozófiával ajándékozhat meg.


üdv, Grim

2010. jún. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
A Farkasok nem válnak vámpírrá, hihi
2010. jún. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim válasza:
68%
hát fogod megdugsz egy jó nőt és talán megteszi neked hogy beleharap a nyakadba és könnyen átváltozol amugy te tényleg ilyen hülye vagy csak vagy csak teteted magadat
2010. jún. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
De most te tényleg ...hiszel bennük?:PXD lol...és annyi idős vagy,mint én XD bazz a mikulás se létezik...(hopsz,most sok gyerek álmát törtem össze)
2010. jún. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!