Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet átváltozni vámpírrá?

Hogyan lehet átváltozni vámpírrá?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 15:16
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

szia

ha TÉNYLEG érdekel írj itt egy pm-et

semmi más nem kell,csak ez

de előtte tisztázd magadban hogy tényleg ezt akarod-e ...

2010. aug. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
utolsó neked nem is lehet privátot írni :O :D
2010. aug. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 O.O-.- válasza:
Én is szeretnék vámpír lenni nem hinném h majd így neten fogok összeismerkedni azzal aki átváltoztatna úgyhogy baromság h ide írunk akik hisznek de egy próbát megér
2010. okt. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim válasza:
71%

Nos, látom jól szórakoztok.

Na de, én írom 12 éves fejjel, hogy vámpírok egyáltalán nem léteznek!Egy régi betegségben szenvedő embereket hívtak vámpíroknak, és innen jött az ötlet, hogy ezeket a fantáziai lényeket felhasználják a pénz éhes emberek.Nem tudom pontosan, hogy milyen betegség volt az, de a tünetei között ott volt a bőr kisápadása stb..stb...(szemfog növés nem xD) Ez olyan mint a zombi.Nem vagyok benne biztos, de a harapással terjedő,megvadulás nagyon hasonlít a veszettségre, ahol az ember "kis" őrjöngés után(kínok közt) meghal...

Igen, én is szívesen kipróbálnám a vámpír létet, ha lenne.=)

2011. jan. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 idegenlegios válasza:
100%

Sziasztok. Nos az is igaz,hogy a vámpír "kórt" régen egy betegségnek tudták be amit most nem részleteznék,de az is benne van a pakliba,hogy ez csak afféle figyelem elterelés volt,hogy minden embert megnyugtassanak.


Én nagyon szeretnék vámpír lenni mégha ez olyan keserű dolgokkal jár is.....

2011. jan. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

Hát hol is kezdjem.. :)

Nagyon makacs vagyok, és általába mosolygós :)

Szeretek csavarogni, haverokkal kocsikázni, sétálni...meg hasonló dolgokat csinálni :)

Külsőmről szeretnél tudni valamit, akkor megnézed a képeket.

Próbállok mindenkivel kedves lenni, de ez sajnos nem mindig sikerül xĐ

Imádom a horrorfilmeket, na meg persze a romantikus filmeket is :$ (:

Szerintem ennyi elég is lesz..ha többet is megszeretenél tudni, írj vagy vegyél fel msnre, aztán még van mit mesélnem xĐ


Tegye fel a kezét minden Zalahalápi, aki magára ismer... ;)

2011. febr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 Csucsíí válasza:
Az pm.es csaj/pasi nak írnék : én akarok vámpír lenni úgyhogy pm
2011. márc. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim válasza:
Énis vámpírrá akarok válni(jó okaim vannak) szóval pm
2011. aug. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim válasza:
100%

Én pingvin akarok lenni...


pingvinné változtatással nem foglalkozik valaki? :D


sok hülye... :-D

2011. szept. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim válasza:
Csak azért akarnak egypáran vámpírok lenni, mert egykét filmben (pl vámpírnaplók, twilight saga stb...) a vámpírok szexik, erősek, azt csinálnak amit akarnak. Aztán ez mindenkinek vonzó, de a másik meg az, ha vannak vámpírok, akkor nem hinném, hogy azok ugyanolyanok, mint ezekben a filmekben. Lehet, hogy randa, kegyetlen, gonosz, mittudomén mik:D :D na olyanok meg nem hinném, hogy akartok lenni. Én is szeretem ezeket a filmeket stb, de azért még nem hiszem el, hogy tényleg léteznek, ezeket vlki KITALÁLTA. aztán jó kis lóvét hajtott be róla. ENNYI!
2011. szept. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!