Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! Mikor jött meg a...

Lányok! Mikor jött meg a menstruációtok, hány évesen?

Figyelt kérdés
Van itt olyan lány akinek iskolában jött meg? Ha igen, hogy reagáltatok, kinek szóltatok, netán hazamentetek? 12 éves vagyok és érdekelne, mert már majdnem az összes lány osztálytársamnak megjött, és félek hogy a suliban fog megjönni :/ és igazából attól félek hogy átázok. Mivel lehetne ezt megelőzni?

2015. aug. 26. 19:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem 12 évesen jött meg. Legyen nálad mindig betét és akkor nem lesz baj ;) 15/L
2015. aug. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
14 évesen jött meg először és alig jött vmi vér úgyh szerencsém volt :)
2015. aug. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Nekem 11 évesen , hazafelé vittem a bicaj kormányomon egyik osztálytársam. És hát ciki volt , de hála égnek , mibvel elősször jött meg , szinte alig volt vér
2015. aug. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Van nálam mindig betet, nem akarom hogy váratlanul érjen. Egyébként valamelyikotoknek suliban jött meg? Ha igen, kinek szóltatok?
2015. aug. 26. 19:57
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem suliba jött meg, de első év hetedikben (13 évesen) új suliban úgy kezdődött, hogy épp előtte pár nappal jött meg otthon először és hát volt rendesen vér, úgyhogy kellemes volt ilyen szempontból az első nap, mehettem wc-t keresni egy teljesen új épületben:D És senkinek nem mondtam el, mert nem ismertem senkit annyira, hogy ilyet az orrára kössek:D Amúgy én is féltem tőle anno, hogy suliban fog megjönni, de nem így lett szerencsére:)
2015. aug. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Én 11 éves voltam, nekem táncórán jött meg. Először nem jön annyi vér, hogy teljesen átázz, de inkább nem menj fehér nadrágba. :) Vigyél betétet, és ha ez megnyugtat, nem vagy elkésve! Nekem az osztálytársaim 90%-ának 12-13 évesen jött meg, és messze nem az olyan régen. ;)
2015. aug. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Elfelejtetem mondani, de a védőnőtől kérhetsz tanácsokat, vagy éppen betétet, ha akkor nincsen nálad. :)
2015. aug. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem 13 évesen volt először és a nyáriszünetben történt, szóval szerencsém volt.
2015. aug. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
12 évesen volt először, suli után este szerencsére. :)
2015. aug. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
11 évesen jött meg, és fogalmam sincs, hogy hogy történt vagy, hogy vettem észre. :D De nem volt semmi cikis eset.
2015. aug. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!