Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! Mikor jött meg a...

Lányok! Mikor jött meg a menstruációtok, hány évesen?

Figyelt kérdés
Van itt olyan lány akinek iskolában jött meg? Ha igen, hogy reagáltatok, kinek szóltatok, netán hazamentetek? 12 éves vagyok és érdekelne, mert már majdnem az összes lány osztálytársamnak megjött, és félek hogy a suliban fog megjönni :/ és igazából attól félek hogy átázok. Mivel lehetne ezt megelőzni?

2015. aug. 26. 19:24
1 2
 11/18 anonim válasza:
10 évesen jött meg, itthon úgyhogy szerencsém volt. Mindennképpen legyen nálad betét vagy tampon attól függ melyiket szeretnéd használni.Ha mégsincs nálad semmi és a suliban jön meg kérhetsz a védőnőtől.
2015. aug. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Az egyik barátnőmnek a suliban jött meg, szólt nekem, és nem volt semmi baj.Szólj te is majd egy barátnődnek, és ha esetleg átáztál,akkor csak simán köss a derekadra egy felsőt, vagy valamit.:)
2015. szept. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Menny hosszított pulcsiba
2015. szept. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Are You Scorpio válasza:
0%
legyen rajtad mindig pelus es nem lesz gond xD
2015. szept. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Szia, nekem 13 évesen, 6 nappal ezelőtt, a SULIBAN, tesióra előtt vettem észre. Szerencsére volt nálam ,,segélycsomag" :-)
2015. szept. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Nekem most 14évesen jött meg. 2015. Január 1-jén és pont téliszünet volt ugyhogy nagy mázlim volt.
2015. szept. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Nekem 12 évesen jött meg egyik szombaton. Egész éjjel fájt a hasam és nagyon rossz volt, hajnali 4 órakor sikerült elaludnom és mikor reggel felkeltem úgy örültem, hogy nem fáj a hasam de mikor kikeltem az ágyból ömlött a vér.. Nekem nagyon sok volt először és iszonyatosan fájt a hasam így hát hétfőn nem mentem suliba mert még akkor nagyon megvolt és anya írt igazolást. De még a gyógyszer sem segített és ott szenvedtem hétvégén xD
2015. nov. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nekem 12 évesen jött meg ,szerencsére otthon voltam ,így megoldottam a dolgokat. Azt ajánlom legyen nálad mindig betét és bugyi.És ne parázz rá ,az nem segít!
2016. júl. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!