Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Túl sokat foglalkozok mások...

Túl sokat foglalkozok mások véleményével, ez miért van és mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tehetem meg azt amit akarok, mert rögötn az jut eszembe, hogy mit szólnak mások... :S
2008. szept. 10. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
én is pontosan így vagyok vele! megértelek, tudom hogy nagyon nehéz...:( én próbálom azt a taktikát választani hogy elengedem a fülem melett a megjegyzéseket..és ha még előtte vagyok, meggyőzöm magam hogy nem is annyira fontos mit szólnak hozzá mások, mert hát mindenki éli a saját életét, nem pont velem akarnak foglalkozni..csak nyugi...mondd el nyugodtan a véleméyned ha úgy van, hidd el, jobban is érzed magad utána:) bátorság:)
2008. szept. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én így VOLTAM vele... Majd megváltozik ez az évek múlásával, amikor besokallsz, és onnantól kezdve nem fog érdekelni, hogy mit gondolnak mások.
2008. szept. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!