Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismerős neked ez az érzés?

Ismerős neked ez az érzés?

Figyelt kérdés

Ha otthon vagy el szeretnél menni valahová, ha elmész valahová haza szeretnél menni.

(nem országokra gondolok hanem szó szerint értem)


2010. márc. 25. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
hát én amikor Ausztriában kirándulok napokat, az eszem legkisebb ágában nincs hazajönni, még a gondolattól is írtózom. Komolyan. Sztem a feltevésed csak részben igaz.
2010. márc. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, éreztem már ilyet... nálam ez olyankor van, mikor nem találom a helyem a világban! Főleg akkor, amikor hosszú ideig nem látom Őt! Ő az osztálytársam, nem járunk, de azt hiszem szeretem... Persze utálom is, mert csak ritkán vesz észre! De olyankor nagyon boldog vagyok...
2010. márc. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
en pont most jartam igy. beteg vagyok, es nem mehetek ki setalni se es iskolaba se. megorulok itthon es minden vagyam hogy kimehessek, es hogy suliba menyjek, de ha suliba vagyok akkor haza akarok jonni. meg ha ki mehetnek, es kihivnak, akkor nincs kedvem, es nem megyek. szoval igen, ismeros :)
2010. márc. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És ahogyan telik az idő, szépen lassan elmegy az egész, elpazaroljuk és a végén meghalunk.
2010. márc. 26. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!