Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerős ez az érzés?

Figyelt kérdés
Valahányszor volt egy barátom (ez amúgy nem túl gyakori, nem vagyok az a férfifaló fajta), rövid idő alatt úgy éreztem, nem elég jó hozzám. Persze beláttam, hogy jóarc meg miegymás, de valahogy mindig úgy jött, hogy én jobbat érdemlek. Talán ezért van az, hogy még mindig magányos vagyok, és néha már kezdem elveszteni a reményt, gondolván, hogy 21évesen már aligha talál rám a nagy Ő... persze tudom, hogy ez hülyeség, mert még fiatal vagyok, csak én vagyok az egyetlen lány a családba, baráti körben, akinek nincs még párja, és ez néha annyira le tud lombozni, főleg ilyen korszakonként, mint pl karácsony- szilveszter között, valentin nap meg ilyesmi... Kíváncsi vagyok, hogy más is érez így? Elsősorban 18felettiek válaszára lennék kíváncsi, de bárki írhat ;)
2009. nov. 16. 17:38
 1/8 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Szerintem túl nagyok az igényeid, így sosem lesz senkid.

Persze én beszélek, mikor nekem sincs senkim és nálam is magasan van a léc a lányoknál!:) Bár én azért ilyet nem érzek, hogy nincs aki elég jó lenne hozzám, az már túl nagyképű lenne. Nem tudom, lehet hasonlóak vagyunk kicsit.

22/F

2009. nov. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is voolt ilyen h jobbat érdemlek mert nem úgy bántak velem ahogy kellett volna (nem vertek avgy ilyesmi), de most végül megtaláltam a nagy Ő-t. 19éves lány
2009. nov. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
nálam is pont ugyanez! 3hete járok egy fiuval de úgy érzem hogy nem elég jó hozzám..és most szakítani fogok vele..előző bommal 2 hetet jártam..
2009. nov. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
ezt lehagytam 18
2009. nov. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen érzés, de akkor még túl fiatal voltam. Néhány hét után nem lehet tudni, hogy jó e vagy sem. Igazán akkor tapasztaltam meg ezt, amikor együtt éltem a párommal, s a jóban rosszban működött.
2009. nov. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a nagy Ö,szerintem magától jön..én is ezt hittem mindig de mégis véletlenszerüen találtam rá kedvesemre...vagyios egymásra...az olyan véletlen... és tudod magától jön...
2009. nov. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudsz igazán szeretni valakit,feltétel nélkül..

Szánlak miatta.

20/F

2009. nov. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nyugi, van ilyen. Én meg úgy látom, h nincs ember, akiben meg lehet rendesen bízni. Tökéletlenek vagyunk. Semmi se alakul úgy, ahogy kéne. Én nem is akarok ezentúl fiúkkal foglalkozni (persze lányokkal se:D). Inkább elkerülöm a csalódást.
2012. júl. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!