Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nézegettem 1-2 lakást Szigetsz...

Whispere kérdése:

Nézegettem 1-2 lakást Szigetszentmiklóson. Megkérdezhetném mennyire nyugdot és békés környék? Közbiztonság milyen arra fele? Tudnátok erről a településről mondani nekem pár dolgot légyszi.

Figyelt kérdés

2016. febr. 29. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
az enyém elöbb utobb eladó lesz de még nem sürgős. társasházi (sorház)ráckevei HÉV csepeli busz kb:5 perc,szükség esetén garázzsal,ófalusi (szabacsi rész) minden a közelben.10 éves megkímélt, egy személy által lakott, (egy szoba egyáltalán nincs lakva) 61 négyzetméter, 2db. klíma,csendes hely rendes szomszédok,jó közbizti, távfelügyeletes riasztó.hátrány:1-emelet, galériás,amerikai konyha.
2016. márc. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én itt lakom 16 éve, ritkán volt egy-egy betörés, de a legtöbbször elkapták az elkövetőt, az utóbbi pár évben nem is ismétlődött meg. Vannak parkok, nyugodtabb, mint Bp., de ez is város, és nem falu, szóval kevés forgalom azért van. Nincs messze Bp-től, szóval, ha forgalomra vágysz, el tudsz menni a fővárosba max. 1 óra alatt. Ha van kérdésed írhatsz privátban. :)
2016. márc. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nagy sz...r szigetszentmiklós! ennél rosszabb csak tököl a fityeszes városvezetésével.
2020. dec. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!