Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan rázzak le magamról egy...

Hogyan rázzak le magamról egy 50es pasit!? 22 éves vagyok!

Figyelt kérdés
Teljesen odavan értem, ajánlatokat tesz,holott felesége (3ik házasság) van. Elmesélte a fél életét blablabla. Frusztrál. Sajnos minden héten háromszor van vele órám az egyetemen. Meg hát van egy hírneve. Júniusban 3 vizsgám lesz nála, és nem akarom hogy azért mert elutasítom, rosszabb jegyet kapjak vagy át sem megyek. Állítása szerint már elsőéves korom óta "kinézett". Most vagyok negyedéves. Nem tudom mi lesz. Abban reménykedem, hogy rámun és talál olyat aki ebbe belemegy. Szerintetek?
2010. ápr. 10. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem várd ki, amíg nem tanít, majd mondd meg neki, hogy hagyjon békén. elég keményen kéne, mert az ilyenek nem értenek a szép szóból.
2010. ápr. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
hallod le ne feküdj vele csakhogy jobb jegyet adjon! ne érts félre nem tartalak k*rvának csak ha olyan helyzet adódna hogy felhozza pl. hogy megbuktat vagy ilyesmi ha nem teszed meg nehogy megzsaroljon vele! remélem annyit nem érnek még a jegyek sem hogy a becsületed megalázd
2010. ápr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
ha 4szemközt akar veled beszéni, a mobilodon indist el a hangrögzitöt, és ha megzsarol, akkor majd az rtl klubon láthatja a "zsaroló tanár"-t. ^^
2010. ápr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!