Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kakiltatok már a szabadban?

Kakiltatok már a szabadban?

Figyelt kérdés
meséljétek el h hogy volt =)
2010. ápr. 13. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
fekalofilvagy xDDD énis:$ xD am igen, bevoltam baszva és lakotelep közepén éjszaka belehelyeztem a fonottkalácsot 1 kukába xDD késöbb szolt haverom h néznek... xD
2010. ápr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én kényszerűségből. túl sok cseresznyét ettem. és szinte görcseim voltak vert a viz, na mondom hogy kb van három percem. egy szőlősben volt az eset. olyat fost@m mint az állat. egy elhagytott jó magas füves helyen. majdnem megszurkáta a kolbászom a vadszeder tüskéje is. hihihi.
2010. ápr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

személy szerint én nem, de egy ismerősömmel megesett egy vicces eset.

autópálya mellett lévő földeken jött rá a cifra.... és hát kért zsepit, elment egy bokros helyre, hogy mi ne lássuk, levetkőzött teljesen, nehogy olyan legyen a ruhája, csak abba nem igazán gondolt bele, hogy az autópályáról láthatják őt :D az autók lassítottak, dudáltak neki, mi meg szakadtunk a röhögéstől.

2010. ápr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ilyent látva poénos odaszólni , hogy: "JÓ MUNKÁT!!!!!"
2010. ápr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, de nem is fogok. :D
2010. ápr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

16:55! a szükség nagy úr.

mesélték. (állítólag látta a mesélő)

dugóban , hölgy kiszállt, két ajtót kinyitotta, és az aszfaltra kakilt. (hihető)

szerintem te sem kakilnál be.

2010. ápr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

16/L

Bringáztam a barátnőmmel a szabadban és mindkettőnknek kellett már nagywc-znie de nem akartunk az erdőben üríteni.Hazafele igyekeztünk de nem bírtuk tovább muszáj volt könnyítenünk magunkon.Láttunk 1 csigát és poénnak találtuk hogyha rajta végeznénk el a dolgunkat.Milyen durva lenne ha egy élőlény belehalna abba hogy mi ürítünk a testére.A barátnőm kezd én megfogtam a csigát letettem a falevélre ő fölé guggolt és azt mondta nekem:Jön a kakii és nevetett. Majd mikor én jöttem én is fölé guggoltam és láttam hogy tiszta szar az egész csiga és belegondoltam milyen rossz lenne ha velem csinálnák ugyan ezt.És gondolkodás közbe csikart egyet a hasam és lefostam a csigát elég keményen.Majd a barátnőmet annyira felizgadta a dolog hogy lehugyozta a csigát majd félig a nemiszervébe dugta..A háza a punciban volt a csiga meg kilógott.

2015. jún. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Benc100 válasza:
Eleg vicces story de nyaralni voltunk egy apartman park szerűségben a tengerparton voltam este sotetben haverokkal mar nem birtam es futottam vissza a szobankba de nem mukodott a kartya a legkozelebbi nyilvanos wc pedig tul messze volt ezert elvonultam a haz moge es a homokba odapotyantottam egyet...Xddd
2018. aug. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!