Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félek a felvételitől, mit...

Félek a felvételitől, mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
segítsetek jövőre (2017-ben) fogok felvételizni. Hogy élhetném túl? Van egy nővérem (1 évvel idősebb nálam) és ő is szenvedett pedig jobb tanuló mint én ( én: 3-4-5 ő :4-5)Szörnyen rettegek a felvételitől...Mivan ha a leggyengébb suliba fognak fel venni? O.o kérlek segítsetek :P
2016. aug. 23. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy melyik suliba vesznek fel, mert az a lényeg, hogy ha a saját erődből kerülsz be oda (nem protekcióval), akkor biztsan neked való hely lesz. Ha viszonylag gyenge, az se baj. Legalább lesz sikerélményed, nem fogsz szenvedni 4-6 évig, hanem szívesen fogsz tanulni.
2016. aug. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is 2017ben fogok felvételizni,és én is félek eléggé. Tesóm a 8 év alatt végig kitűnő volt,nekem 4,5ös az átlagom,de félek még így is,hogy nem vesznek fel oda ahova szeretnék menni.Az biztos,hogy az a január szörnyű lesz,már tudom,hogy idegileg egy roncs leszek.:D😓

Csinálj meg sok régebbi feladatsort,és járj magántanárhoz.

Hova valósi vagy kérdező?:D

Sok sikert majd a felvételinél!

2016. aug. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!