Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Már most nagyon félek a...

Már most nagyon félek a felvételitől! Gyakorolok sokat, szerintetek mivel tudnám nyugtatni magam? Vagy hogy gyakoroljak? Inkább matekot kéne.

Figyelt kérdés

2016. szept. 26. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Át tudom érezni. Én most kezdtem a gimiben a kilencediket.

Magára a felvételire otthon készülj, vagy menj el előkészítő tanfolyamokra. Mindenki máshogy tanul, nem tudom, hogy neked melyik áll jobban kézre.

Miközben az írásbelit írod, ne gondolj semmi extrára. Nekem segített, hogy a többi diákot, akivel együtt ültem, sík hülyének képzeltem el. Plusz egyél szőlőcukrot, az jó az agynak.

A matek tényleg rizikósabb, de ha a magyar nagyon jó, azzal simán felhúzhatod az átlagot. Nálam is ez volt.

Én rettenetesen izgultam, ráadásul nem is tanultam (DE TE TANULJ), szóval izgultam. De lám, felvettek az álomgimim álomszakára. :)


Ui.: Előre is sok sikert!

15/L

2016. szept. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez hasznos,köszönöm! igen előkészítő van suliban,különtanárok,itthoni gyakorlás mikor van időm.:) Szóval mindent beladok! köszönöm,és neked pedig gratulálok!
2016. szept. 26. 20:51
 3/9 anonim válasza:
Én 11-es vagyok, tudom én is rettenetesen izgultam de így visszagondolva felesleges. Előkészítő, elozo felvételik feladatait megtudod csinálni fent vannak a neten. Amit pedig előttem is javasolt valaki szőlőcukor amikor ott vagy, víz, aludj eleget este és minden oké lesz. Ne aggódj :) Mindenkit felvesznek oda ahova szeretne menni. Nagyon nagyon rossznak kell lenned, ami gondolom nem vagy ;)
2016. szept. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen csak a túljelentkezéstől félek..Szerintem jó vagyok,matekom ami rizikós,mást mindent megtanulok(najó még a kémia) többi kb ötös..:) de próbálkozok!
2016. szept. 26. 20:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is most fogok felvételizni és már rettegek... Főleg, hogy anyám állandóan mondja, hogy jajj úgysem vesznek fel sehova, jajj te milyen h{lye vagy, gratulalhatsz magadnak, majd mész valami csicska szakkepzobe, ilyen átlaggal sehova nem kerülsz be... Szóval igazán kedves... 😛
2016. szept. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5# Legyen ez a motivációd. Hogy megmutasd neki, hogy igenis sikerülni fog!

Kérdező, azt még lehagytam, hogy nekem segített, hogy felvételi előtt szinte nem beszéltem senkivel, és rádiót meg tévét sem hallgattam.

15/L

2016. szept. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

A tul jelentkezes sem mindig azért van mert mindenki oda szeretne menni hanem megjelolte azt az iskolat mondjuk 2. vagy 3. nak de ugyanoluy kiirjak hogy felvettek de ha felvettek az elso helyre valoszinu nem oda fog menni :)

Nyugalom biztos sikerulni fog!!!

2016. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a motivációkat! És 5.ös,gyakorolj tanulj bizonyítsd be hogy igenis fel fognak venni! :)
2016. szept. 26. 21:21
 9/9 anonim ***** válasza:

5os vagyok

Köszönöm szépen a biztató szavakat 😊

Kérdező neked is sok sikert. Előttünk is sokan tuleltek, nekünk is menni fog :D

Mindenkinek menni foooog 💗

2016. szept. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!