Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ha pl. a teherbeesés...

Miért van ha pl. a teherbeesés témakörből levelezek valakivel imailben, és először rendesen ir nekem meg minden és később nemir vissza pedig kérdeztem tőle valamit és mégsem?

Figyelt kérdés

ezt nemértem mert én sha nemcsinálok ilyet senkivel. velem meg nem egy emberke csinálta hanem 20-30. persze nem egyszerre hanem igy fokozatosan pedig nembántottam meg senkit semmivel. arra meg azért nemgondolok hogy nincs ideje mert ha megint irok neki pár honap mulve akkor azonnal visszair. de aztán megint megszakad minden.de aztsem értem ha arra van ideje hogy ide beirja a kérdését meg a válaszát akkor az emalra miért nem ir vissza?lehetséges hogy megunja a régieket?

ezt én tőlük nemakarom megkérdezni mert nemakarok semmit szemrehányni senkinek mindenkinek szive joga kinek és mikor ir,csak kiváncsi lennék a véleményekre.


2008. okt. 5. 22:44
 1/10 anonim válasza:
69%

Szia!

Én is email-ezgetek egy lánnyal, nem minden nap írunk egymásnak de 1-2hetente igen. Néha én is elfelejtem hogy megnézzem akár a leveleimet, de ha van időm és türelmem(a nethez mert sokszor nem működik nálunk) akkor mindenképp írok neki hogy mi van vele... és ő is szokott.

Nem tudom hogy miért szakadnak meg ezek a levelezések. Talán nem akarnak hosszú leveleket írni, bár szerintem pár sor is elég lehet, és lehet hogy elfelejtik hogy írjanak. Gondolom mindenki el van a saját problémáival, de hát ezeket meg lehet osztani mással és véleményeket kérni mástól email-ben is nem csak ezen az oldalon. Bár itt igaz hogy jóval több ember írja le a tapasztalatát. Én jó dolognak tartom hogy privátban is szoktunk egymásnak írogatni, de ez általában egy témára vonatkozik. Mellette persze másra is kitérünk a levelezés folyamán, de lehet hogy amikor a probléma már nem aktuális akkor a levelezés abbamarad.

Kíváncsi vagyok én is a többiek véleményére ezzel kapcsolatban.

2008. okt. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
69%

Sziasztok!


Érdekes a kérdés, ezen már én is gondolkodtam. Egyszer kaptam egy nagyon kedves privát emailt egy anyukától, aki a második babáját várta épp - vígasztalásra szorultam a 18. hét körül, s erre írt. Válaszoltam, megköszöntem a kedvességét, váltottunk pár levelet, aztán eltűnt, mintha a föld nyelte volna el. Rosszul esett akkor, de aztán arra gondoltam, hogy ha nekem lenne kisgyerekem + babát várnék, lehet, hogy olyan fáradt volnék, hogy nem lenne kedvem a gép előtt nyomulni. Nem akartam én minden nap / másnap levelezni, de jó lett volna hallani róla, hogyan alakul a terhessége, és amúgy is annyi téma felmerül a babák kapcsán.

Lehet, hogy valaki még dolgozik, és akor azért nincs ideje vagy kedve írni... magam sem tudom. De remélem, hogy a későbbiekben sok kedves, segítőkész ember osztja meg veletek a tapasztalatait - akár emailben. :-)

2008. okt. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem mindenki keres levelezőtársat aki válaszol egy levélre. Válaszol udvariasságból eleinte de valószínűleg nagyon nem érdeklik azok a dolgok amiket kérdezel. Több időt nem szeretne erre a dologra pazarolni.

Pár hónap múlva megint válaszol udvariasságból, vagy éppen van kedve. De nem akar ennél sűrűbben levelezni.

Az pedig, hogy valaki tesz-e fel kérdést vagy írogat-e itt, az a magánügye. Rád nem akar több időt szánni mint amennyit szán.

2008. okt. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen de akik velem leveleztek ők irtak először privit,és honapokig leveleztünk minden nap.és amikor viszairtam hogy neki sikerült e már akkor válaszolt hogy még nem. szoval ezért nemértem. mert azt megértem akivel csak párszor leveleztem de velük honapokig.
2008. okt. 6. 11:46
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Velem is volt jó pár ilyen. Volt aki tanácsot kért, írtam neki egy levelet, és vissza se írt, még annyit sem, hogy kösz. Most van egy kedves lány/nő/anyuka akivel levelezek, kb 1-2hetente ír nekem, gondolom a pici mellett nem nézi minden nap a netet. De én sem értem, hogy miért szakadnak meg ezek a dolgok.
2008. okt. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
nem akarlak megbántani,de lehet,hogy azért,mert kicsit nehezebb megérteni,amit írsz,mint általában másokét.
2008. okt. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Ez engem is érdekelne. Volt hogy magától ajánlotta fel valaki a segítségét, hogy szivesen meghallgat ha írok privátba, majd amikor írtam nem válaszolt. Lehet, hogy sok emberkének ajánlotta fel, és nem fért az idejébe mindenkinek válaszolni.
2008. okt. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
egyáltalán nemnehéz megérteni amit irok. nemértem ezt miért irtad nekem,de szerintem ha van esze csakmegérti.
2008. okt. 6. 21:20
 9/10 anonim ***** válasza:
tényleg nem akarlak megbántani,de a rossz helyesírásodra gondoltam.elég sokáig tartott,mire kibogoztam a kérdésedet.
2008. okt. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sokszor jártam úgy, hogy felajánlottam több embernek is, hogy írjon privit és akkor segítek, meg beszélgessünk, mert hasonló problémánk van. Aztán kapom az e-mailt, hogy akkor tudnék-e segíteni. De halvány fogalmam sincs, hogy ki írta. Mert egy sorból én honnan jöjjek rá, hogy melyik kérdésnél találkoztunk össze? Ilyenkor vissza szoktam írni, hogy legalább a linket küldje el, hogy melyik kérdés kapcsán is írt nekem, de erre nem szokott már válasz érkezni. Ugyan így szoktam néha sértegető e-maileket is kapni, amiket nem tudok hová tenni, mert fogalmam sincs, mivel váltottam ki az indulatot :-) Viszont az meg olyan jól esik, hogy sokan írnak privátban, hogy hasznos volt a válaszom és sokat segítettem.
2008. okt. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!