Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rocker csajok? EMO-s lányok?

Rocker csajok? EMO-s lányok?

Figyelt kérdés
Szerintetek igaz az hogy a rocker csajok bármit be vállalnak Pl: csók egy vele egy neművel meg ilyesmi. miket csinálnának még meg szerintetek??

2016. nov. 29. 22:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem igaz.
2016. nov. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nem mindent vállalnak be,vagyis inkább nem mindenki. Bár nekem az ismerőseim zöme bevállalna sok mindent és ők rockerek. :D De ők minimum biszexek,szóval nem tudom ez számít-e... Tehát szerintem ez attól függ,hogy milyen társaságba vannak.
2016. nov. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Távol áll a rock zene tőlem, meg az egész, de egy haverommal kénytelen voltam elmenni régen egy ilyen buliba még középsulis koromba. Na ott a lányok mindent bevállaltak sok sörért. De ami a legdurvább volt hogy az egyik srác akinek a születésnapja volt annak a csaja 6 fiút "furujázott" le. És a srácot ez nem hogy zavarta, ő kérte a barátnőjét erre. Na amúgy ennyi élményem van róluk...meg a rocker csajokról.
2016. dec. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
A rockerek és az EMO-k nem olyanok amilyennek a társadalom látja. Kivéve a pózerek.
2016. dec. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Én rocker vagyok és ezt kikérem magamnak. Nem vagyok/vagyunk azért bevállalósak csak, mert rockerek vagyunk vagy, mert valaki ezt terjesztette. Én egyébként teljes mértékben elfogadom a melegeket, nem a kérdésben említett csók miatt vagyok felháborodva.
2016. dec. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Reiacica válasza:
Hát ez olyan meglátásom szerint h nincs olyan hogy a rocker értékrend mindenkinek megvan a sajátja ahogy egy válaszoló írta vannak akik párkapcsolat mellett is igen aktív szexuális életet élnek másokkal de vannak csendes visszahúzódó rockerek olyanok akik nem öltöznek mindig feketébe és olyanok is akik ki sem látnak a hajuk mögül ez nagyon ember függő.
2016. dec. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Én emo vagyok. És ez HÜLYESÉG. Én alapjába véve nyitott vagyok a dolgokra na de ez...? Nem igaz.;)
2016. dec. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"csaja 6 fiút "furujázott" le"


Ez de fos. Kib🅰szott hülye.

2016. dec. 10. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nem igaz... én rocker vagyok, de sose tennék ilyet


18L

2016. dec. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nem mindenki 13/l/emo
2016. dec. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!