Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent kígyóval álmodni?

Mit jelent kígyóval álmodni?

Figyelt kérdés

azt álmodtam hogy határban kigyok támadtak meg de mindet "eltapostam".

utána otthon is kigyok voltak és azokat is eltapostam és senkit nem támadtak csak engem pedig sokan voltunk


2008. okt. 8. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
állítólg szerencsét!
2008. okt. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Kígyó

1. Hatalom a természeti erõk felett. Ha betegség jelentkezik, legyõzi. 2. Az ösztönök ereje, fõleg a szexualitás jelentõségének megnövekedése. Fallosz szimbólum (férfi nemi szerv), ezért méretei az önértékeléshez és a vágyak intenzitásához kapcsolódnak. 3. Középkorú és idõsebb embereknél a változás, a sorsforduló jele. Vigyázni kell, nehogy a szexualitás átmeneti megoldását válassza. Jung. Férfi álmában mindig nõt jelent. Általában a tudatos attitûdök és az ösztönök közötti konfliktus. Babiloni álmoskönyv. Ha folyóhoz megy, és ott kígyót lát, fia születik. (Csak asszonyoknak jó elõjel.) Demotikus álmoskönyv. Ha egy nõ álmában kígyóval hál, férje kemény lesz vele és megbetegszik. Talmud. Kígyót lát: jövedelem. Ha a kígyó meg is marja: nagy jövedelem. Ha agyonüti: elveszti jövedelmét. Astrampsychos. Ellenségek okozta kár. Cayce. 1. A bölcsesség. 2. A kísértés. Indiai hagyomány. A mozgó kígyó a kundalinit, a bennünk lakozó energia ébredését szimbolizálja.

2008. okt. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!