Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem gondoljátok hogy az...

Nem gondoljátok hogy az internet tönkreteszi a világunkat?

Figyelt kérdés
Bizonyos szempontokból persze hasznos meg találni rajta érdekes dolgokat,sőt szinte mindent megtalálni itt,de én úgy gondolom hogy teljesen lefoglalja a mai embereket, régen ki mertünk mozdulni mikor gyerekek voltunk anélkül hogy tudtuk volna hogy van ilyen hogy internet,20 éves vagyok és azt veszem észre hogy egyre többet töltenek az emberek ezzel a szeméttel,családokat tesz tönkre függőséget okoz az állandó internet használat, nem tudom láttátok e a south park azon részét amikor elveszik az internetet és mindenki megbolondul. Én akárhányszor láttam idáig az tényleg azt mutatja meg hogy mi is lenne valójában ha egyszer csak eltűnne,nektek mi a véleményetek erről?
2010. jún. 26. 02:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
ebben van valami.... meg egyre több a k*rva, elég szétnézni VIP-en vagy fészbúúúkon
2010. jún. 26. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Mindenkitől azt hallom hogy msn,meg facebook meg ez meg az már azt is beírják az msnre sokan hogy elmentem itthonról(de könyörgöm akkor minek marad fenn msn-en?) hogy lássák hogy ő most nincs ott? szánalmas... Manapság már ahhoz is internet kell hogy tanulhassak, főiskolát már az olyan ember akinek nincs internete nem is végezheti el,ma már a 10éves jancsika is interneten cseveg és egyre kevesebb GYEREK játszik az utcákon. Engem ez elszomorít:( Lehet hogy mindenki azt mondja majd nekem hogy ez egy csodálatos találmány és hogy milyen hasznos,de ez csak egyfajta önnyugtatás az embereknek,mert sztem mindenki érzi hogy mennyire felesleges ez számunkra csak senki nem meri bevallani magának mert mindenki a rabjává vállt:(
2010. jún. 26. 02:59
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Hm... ugyanez a pénz nevű intézményről, illetve a bankokról is elmondható. Azok miatt miért nem kesergünk?
2010. jún. 26. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a net segített egy bizonyos szenvedély leküzdésében.Segít abban hogy ne érezzem egyedül magam,úgy érzem mintha én is benne lennék a világban.Viszont tudom hogy ez csak egy pszichológiai becsapás,valamilyen szinten függőség is,és ha valamiért nem netezhetnék,megint egyedül érezném magam.Van ennek jó,és rossz oldala is.
2010. jún. 26. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
85%
16 éves koromban kaptunk először számítógépet. 1-2 év múlva netet hozzá. Most 20 éves vagyok, és amennyit a gép előtt ültem (4 év alatt) már úgy érzem, hogy tönkretett. Amikor csak tévénk volt, tök boldog voltam, most viszont körbevesz minden technika, és egyszerűen leépít. Általában azon gondolkodom hogy nem kellett volna elérnünk ilyen technikai fejlettséget. Legalábbis ha időutazás létezne, első dolgom az lenne, hogy a nagy áttöréseket elérő feltalálókat bezárom egy pincébe.
2010. jún. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Teljesen ezen a véleményen vagyok énis,6-7 évvel ez előtt boldogan kimentem a barátokkal focizni és láttam hogy az akkori gyerekek örömmel játszanak kint,nem ismerte senki az internetet,nem vettünk tudomást róla,ha észreveszitek,ma már senki nem olvas szívesen,senki nem vesz újságot,mert majd megnézik az interneten úgyis és az úgyis ingyen van,én is eltörölném ezeket a technikai fejlődéseket,mert sajnos be kell ismernünk hogy ma már mindenhez internet szükséges,és az emberiség NEM BIR NÉLKÜLE LÉTEZNI. Én még annyira nem látok tisztán,még 20évesen nincs olyan nagy élettapasztalatom,de kíváncsi lennék a felnőttek hogyan vélekednek erről a feltevésről ami miatt ezt a topicot nyitottam... Véleményem szerint 5-10 év múlva tönkreteszi a számítógép és vele együtt a világháló az írott sajtót(már nem igazán vesz az ember újságot lassan csak az idősebb emberek) tönkreteszi a televíziót(már azt is tudod nézni az internet segítségével) tönkreteszi az embereket,és eluralkodik a KÁOSZ a világban.
2010. jún. 26. 14:54
 7/33 anonim ***** válasza:
71%
Egyetértek veled
2010. jún. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

De tanulni is lehet belőle

Onnan tanulok szintin játszani pl.

2010. jún. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Látod kedves utolsó:( ezzel lerombolva egy szintetizátor oktató karrierjét:( BORZASZTÓ
2010. jún. 26. 15:22
 10/33 anonim ***** válasza:
50%
Ez igaz :(
2010. jún. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!