Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem gondoljátok hogy az...

Nem gondoljátok hogy az internet tönkreteszi a világunkat?

Figyelt kérdés
Bizonyos szempontokból persze hasznos meg találni rajta érdekes dolgokat,sőt szinte mindent megtalálni itt,de én úgy gondolom hogy teljesen lefoglalja a mai embereket, régen ki mertünk mozdulni mikor gyerekek voltunk anélkül hogy tudtuk volna hogy van ilyen hogy internet,20 éves vagyok és azt veszem észre hogy egyre többet töltenek az emberek ezzel a szeméttel,családokat tesz tönkre függőséget okoz az állandó internet használat, nem tudom láttátok e a south park azon részét amikor elveszik az internetet és mindenki megbolondul. Én akárhányszor láttam idáig az tényleg azt mutatja meg hogy mi is lenne valójában ha egyszer csak eltűnne,nektek mi a véleményetek erről?
2010. jún. 26. 02:50
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

17:28 vagyok...nem akarok vitatkozni, eltér a vélemény-ünk. Ezzel nincs semmi gond...hisz mindenki másképpen gondolkodik.

Azért egy pár kérdést engedj meg nekem. Ha ennyire internet ellenes vagy, miért van interneted? Miért az interneten keresed a választ a problémádra? Nem gondolod, hogy mindenki azért nettezik annyit, mert csak ott kap választ a kérdéseire?

2010. jún. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Mint azt már említettem az emberek a hatalma alá kerültek:( nem vagyok függő de a mindennapi életemhez hozzátartozik az internet nekem is,csak elszomorít... Kitől kérdezzem,menjek az utcára ezzel a problémával?:D
2010. jún. 26. 20:18
 23/33 anonim ***** válasza:
62%

Na b@zmeg, most itt rinyálsz hogy milyen szörnyűséges és felesleges a net? Tudod mi volt szörnyűséges? A világháború!

Vannak rosszabb dolgok is, mint amit te leírtál! Azt is írtad, hogy megakadályoztad volna a netet feltalálni, vagy esetleg még a számítógépet is! Na, most akkor kurv@ra örülne mindenki, mert egy csomóan meghaltak volna mindenben, mert nem létezne se röntgen, se semmi, nem lennének hírszerző műholdak, és azt se tudnánk, milyen a világegyetem, nem beszélve a betörésekről, amiket nem tudtak volna megelőzni számítógép nélkül. Meg hülye leszek elmenni a legközelebbi focipályára és ott elfáradni, ha itthon fáradság nélkül is szórakozhatok. És legközelebb akkor írj, ilyen kérdést, ha abba jobban belegondolsz!

2010. jún. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
gondolom meg is látszik rajtad hogy fáradtság nélkül szórakozol:D én csak annyit mondok hogy jobb néha kevesebbet tudni mint túl sokat! Érdekes amiket mondassz,kb 100éve nem igazán voltak sztem annyi tolvajok mint manapság,nem volt annyi bűnözés,a háborút meg minek vonod bele? persze vannak szürnyűbb dolgok,de hidd el ha megszűnne az internet akkor LENNE a 3. VILÁGHÁBORÚ,sőt a világvége is...
2010. jún. 26. 22:17
 25/33 anonim ***** válasza:
Akkor meg minek akarod, hogy ne legyen net?
2010. jún. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:

Hát még mindig jobb netezni, mint a TV előtt ülni. Az sokkal jobban butít.

A legtöbb ember meg csak akkor netezik, ha épp nincs jobb dolga, szóval annyira nem vészes a helyzet.

2010. jún. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Valaki akkor válik függővé,ha a környezetében az emberek nem foglalkoznak egymással.A családra gondolok itt.Szülő a gyerekkel,házastársak egymással...Az emberi kapcsolatok kezdődő megromlásával lesz valaki netfüggő.
2010. jún. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

hol lennénk internet nélkül?

Amúgy nem tudom hol laksz, de errefelé már nem olyan nagy dolog az internet, sőt a kisgyerekeket nem is érdekli igazán. Régebb, amikor újdonság volt, akkor majdnem napokat töltöttek internetclubokban.

2010. jún. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Az én életemet például úgy könnyíti meg, hogy néhány iskolai hivatalos papírért nem kell átutazni a fél országon, csak megigénylem a sulis rendszerben, és elküldöm e-mailben. Olyan szakon tanulok, ahol ugyan fel tudok használni rendesen, kézbevehető könyveket, az a szakirodalom viszont nagyon sok esetben elavult, míg a netes sokkal frissebb. Sok online nyelvlecke, és teszt, ami mind nagy segítség nekem. Munkát is egy internetes közösségi oldal által találtam - távmunka, és internet nélkül nem igazán találtam volna rá.

A beadandókat úgy is el tudom küldeni a tanárnak, hogy én az Alföldön vagyok, ő meg Zala megyében. Nem nézek tévét, de a hírekről vagy időjárásról tudok informálódni. Tételek kidolgozásához megint csak hasznos. Én hagyományos könyvtárba is járok emellett, és a kettő plusz a jegyzeteim alapján szerzem a tudásanyagomat.


Ezek voltak a pozitívumok.

Negatívum, az ilyen oldalak, mint ez is, a közösségi oldalak, játékok rengeteg időt elrabolnak az ember életéből.

Az amit mondtál, hogy egyre kevesebb a gyerek az utcán. Szóval ne az utcán játszanak, mi sem ott játszottunk, hanem a parkokban, játszótereken, belógtunk nyáron a suli udvarra, közeli kiserdőben, folyóparton, hol egyik barátnál, hol másiknál. A mai gyerekek egy része tényleg nem túl kreatív, de ez annak is köszönhető, hogy két évesen nem pótkerekes biciklit kapnak, hanem laptopot meg beszélő Micimackót.

2010. dec. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Az utolsoval eggyet ertek. Az internek nem rossz, csak vannak akik rosszul hasznaljak
2010. dec. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!