Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Őszintén, ciki ha egy fiatal,...

Őszintén, ciki ha egy fiatal, "csinos" lány csemegepulton dolgozik?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok az ilyenekről? Más is gondol arra h biztos tanulatlan? Vagy csak nekem gáz az ilyen? Oda kéne mennem dolgozni, de... semmi kedvem, tanultam van több iskolám, de sajna most csak ez adódik...

Kérlek, ne "piszkáljatok" én csak véleményt szeretnék "hallani"!


2010. júl. 1. 18:42
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
ki tudja, csak amit most hoz ahoz fölösleges mindez! és úgy érzem nem lesz sose jobb...
2010. júl. 1. 19:59
 12/16 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne jobb?Csak nyitott szemmel kell járni és észrevenni a jobb állásokat.
2010. júl. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Miért nekem jobb lesz a pénztárban? :D

Én is így vagyok, ahogy Te. Inkább örülök, hogy találtam valamit.

2010. júl. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Jah hát nem nagyon lehet válogatni!!! :(
2010. júl. 1. 20:27
 15/16 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem ha fiatal, csinos és kedves lányok dolgoznak a csemegepultnál! Sokkal jobb, mintha öreg csúnya, mérges és udvariatlan férfiak lennének ott :)
2010. júl. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Egyáltalán nem ciki! Sőt! Büszke lehetsz arra, hogy dolgozol, és magadnak keresed meg a pénzt! Szerintem az ciki, ha valaki megtehetné, hogy dolgozzon, mégsem él a lehetőséggel.
2010. júl. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!