Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Sokan, akik kérdést írnak ki,...

Sokan, akik kérdést írnak ki, miért nem először a keresőt használják, vagy ha már beírják a kérdést, akkor is kidobja a hasonlókat?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy most sokan mérgesek lesznek rám, de szinte naponta megkérdezi valaki, pl. hogy ennyi, meg annyi hetesen x kilogramm hízás nem sok-e. Én is kismama vagyok, és ha kiváncsi vagyok konkrétan valamire akkor keresőt használok és csak ha nincs olyan akkor írom ki! Annyira bosszantó, hogy a tényleg jó és fontos kérdések mindig háttérbe szorulnak a több 100-szor feltett kérdések miatt!

Aki heti 2-3-szor vagy többször használja az oldalt az már 100-szor válaszolt és 100-szor elolvasta ezeket a kérdéseket! Tudom, hogy mindig lesznek újak az oldalon, de azért nem kellene ennyire "lustának" lenni, hogy ne tudjunk visszakeresni egy kérdést!

Bocs, ha esetleg valaki bunkónak tart, vagy megbántottam, de ez már nagyon zavart!


2008. nov. 27. 14:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
igazad van engem is nagyon bosszant hogy mindig ugyanazt olvasom
2008. nov. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Áh teljesen igazad van, engem is nagyon bosszant sőt idegesít, főleg, hogy ennyi meg ennyi a hőm, ilyen meg olyan a folyásom, meg mikor kell akciózni stb..... egy az , hogy már millió ilyen kérdés volt, másik meg az, hogy itt senki nem nőgyógyász. Valószínűleg
2008. nov. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%

Tudjátok, mi az érdekes? Hogy nekem volt már olyan, hogy fel akartam tenni egy kérdést, kidobta a rendszer a hasonlóakat, de nem találtam meg benne igazán a számomra hasznos választ, és ennek ellenére nem is engedte a rendszer, hogy feltegyem a kérdést!


Akkor hogy lehet az, hogy valóban, napról napra ugyanazokkal a baromságokkal jönnek egyesek ( nekem is az ennyi meg ennyi a hőm, ilyen-olyan a folyásom, így feszül a mellem jutott eszembe rögtön )

2008. nov. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Általában én is a keresőt használom, de ha az ott érkezett válaszok között nincs olyan, ami nekem hasznos lenne, fel teszem a kérdésemet, végülis ezért van ez az oldal. Igazad van, hogy van néhány kérdés, amit naponta többször is feltesznek, ez engem is bosszant, de átugrom nem válaszolok. Ne bosszankodj, próbálj ne foglalkozni azokkal a kérdésekkel, amik nem hasznosak. Boldog babavárást! 40 hetes kismama.
2008. nov. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hála égnek,hogy feltetted végre ezt a kérdést!!Osztom a Te és az előttem szólók véleményét!!
2008. nov. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Azért mert máshogy is fel lehet tenni a kérdést. Mert ez a kérdés is volt már, amit most te tettél fel.

Itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__81852-mi..

Üdv.

2008. nov. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: ebben igazad van. Bár én leginkább az x hetesen x kg-t híztam kérdésen akadtam ki, de gondoltam, ha már kiírom, akkor a többi hasonló kérdést is beleveszem! De azért köszi! És egyébként azt sem mondtam, hogy nem tévedhet az ember. De pl. amit tegnap megkérdeztek, és azt újra ma is, csak épp már és lusta visszaolvasni, azért az zavaró! De ez csak vélemény! :D
2008. nov. 27. 15:26
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

engem speciell sokkal jobban zavarnak, azok a kérdések, amikor a kérdező a minimális fáradtságot sem veszi, hanem arra épít, hogy boztos valaki majd megoldja helyette a kiszabott feladatát.

Persze olyan van, hogy valaki megakad és segítség kell neki, de ezek pl. szerintem már a pofátlanság teteje:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazife..

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazife..

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazife..


Szintén kedvenceim, a vettem egy autót, hogy kell vezetni jellegű kérdések...

2008. nov. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az előbbi bemásolást a vicc kedvéért tettem. :) Így egyértelmű?

Engem is halálosan idegesít, valahol meg megnyugtat, hogy a kismamák többségének az a legnagyobb baja, hogy hány kiló, biztos nincs más problémája.

A másik kedvenc kérdésem:

"Fáj a mellem, lehet, hogy terhes vagyok?"

Üdv.

2008. nov. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az lehet a gond,hogy mindenki(főleg a terhességes kérdéseknél)saját maga várja a saját helyzetére a választ,de leginkább bíztatást,hogy ugye terhes,hogy ugye ezt jól csinálja.Nem elég a más példája.

Én is írtam ki kérdést már úgy hogy kidobott azonosat és ki is töröltem a sajátomat, de volt olyan is amikor azt a kérdést régen írták,és a válasz rá sem volt kielégítő számomra így újra feltettem,és értelmes válaszokat kaptam,ami segített.Csak annyit tudunk tenni,hogy valóban továbbugrunk.

Terhesen én is aktívan segítettem ezeken a z oldalakon,igen ezt a tesztet vedd meg igen jól csinálod,igen lehetsz terhes,de ne haragudjatok mára már én is unom,így továbblépek.Nemegyszer vagyok úgy mostanában is hogy valahol elkezdem írni a választ,majd elönt a szürke kör,és a fenéket,kitörlöm,és ennyi.

egy viszont igaz,mindenki a saját kérdését saját maga számára tartja a legfontosabbnak(már ami nem viccből lett kiírva),és ezt valahol tiszteletben kell tartanunk,ha másként nem hát úgy hogy továbblépünk.Majd valaki válaszol rá.

2008. nov. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!