Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A gyakori kérdések miért...

A gyakori kérdések miért tiltja le egy kérdésemet amiben csak segítséget kérek?

Figyelt kérdés
Tegnap kiírtam egy kérdést a YouTube életkorigazolásával kapcsolatban hogyan lehet megkerülni, mivel a rendszer nem enged megnézni egy gameplay videót, csak ha igazolom az életkorom. Vagy az igazolványom kell neki, vagy a bankkártya adataim, ami adat bizalmas számomra. A kérdés kiírása után szinte egyből tiltották annak ellenére is, hogy pár hasonló kérdés nincs tiltva, mert a "moderátorok ebben nem kívánnak segíteni", viszont azt nem értem, akkor mi értelme a kérdés feltevésének, ha le lesz tiltva ilyen indokkal. Szerintetek ez miért lehet?

2021. aug. 1. 18:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%

Mert csaláshoz kértél segítséget!

Az oldalnak joga van ezeket a kérdéseket megtagadni!

De ha a szabályzatukat elolvasnád, abban, ha jól emlékszem le is van írva.

2021. aug. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Erről fogalmam sem volt, de nem értem akkor hasonló kérdések miért lehetnek fent?
2021. aug. 1. 18:52
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Elképzelhető, hogy leirtad, hogy 16 év alatti vagy, a gyakoris regisztrációhoz 16 felett kell lenned.
2021. aug. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
16 felett vagyok
2021. aug. 1. 19:12
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
h mekkora baromságot ír az egyes az elképesztő a sok állat meg felpontozza, ha valóban ennyit kérdeztél akkor bizony jogtalanul lett törölve a kérdés, visszatérve a problémára, ennek a kijátszása nem csalás, mekkora ökörség ez, ha megtaláltad a hasonló kérdéseket, akkor ott le vannak írva a módok tessék azokat használni
2021. aug. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#5 ha tényleg így van, akkor köszönöm, hogy ezt leírtad 😁
2021. aug. 1. 19:39
 7/19 anonim ***** válasza:
97%
Naponta írnak ki erről kérdéseket, szerintem van már vagy 50, mindegyik alatt ott a válasz.
2021. aug. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%

Mivel egy gép ellenőrzi, ezért gyakorlatilag bármilyen kártyáról küldhetsz egy képet:

- mind a 4 sarka benne van a képben

- van rajta egy kép egy arcról

- van rajta egy születési dátum.

Én csak google-ről töltöttem le egy képet és átírtam. El is fogadta.

2021. aug. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk mert a kötelező dolgok megkerülésére való tippek kérése nem éppen mondható ártatlan kis segítségkérésnek.
2021. aug. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
#9 a bankkártya adataim, vagy a személyim a cég jogosan kérheti? Mert szerintem nem rá tartozik
2021. aug. 3. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!