Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A gyakori kérdések miért...

A gyakori kérdések miért tiltja le egy kérdésemet amiben csak segítséget kérek?

Figyelt kérdés
Tegnap kiírtam egy kérdést a YouTube életkorigazolásával kapcsolatban hogyan lehet megkerülni, mivel a rendszer nem enged megnézni egy gameplay videót, csak ha igazolom az életkorom. Vagy az igazolványom kell neki, vagy a bankkártya adataim, ami adat bizalmas számomra. A kérdés kiírása után szinte egyből tiltották annak ellenére is, hogy pár hasonló kérdés nincs tiltva, mert a "moderátorok ebben nem kívánnak segíteni", viszont azt nem értem, akkor mi értelme a kérdés feltevésének, ha le lesz tiltva ilyen indokkal. Szerintetek ez miért lehet?

2021. aug. 1. 18:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
67%
Igen. Meg kell róla győződniük, hogy már elég idős vagy. És mit csinálnának a személyiddel? Név, cím meg van adva, születési hely semmit nem ér, ami kell, a születési idő. Ha nem tetszik, akkor alkoholvásárlásnál se mutasd meg, mert "a tiéd". De ha nem bízol a Google-ben, egy cetlivel nyugodtan letakarhatod a képen, néven és születési időn kívül a többi dolgot. A cégnek kötelező ellenőrizniük a törvények értelmében, ha nem tennék, őket büntetnék meg. Ha meg kiderülne, hogy jogosulatlan dologra használják az igazolványadatokat (amit még egyszer: ha Te tudsz egy módszert, elhiszem, hogy lehetséges; de nekem nem jut eszembe, hogyan lehetne), akkor csődig perelnék az egész Google-t. Remélem most már jobban érted.
2021. aug. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
94%
Azért törölték a kérdésed, mert segítséget kértél, kérdés feltevése helyett. A felhasználók jelentik a kérdést, amit aztán a moderátorok bírálnak el, hogy szabálysértő-e, vagy sem. Jelentésnél vannak opciók. Azon belül ott van egy olyan lehetőség, hogy "Ez nem kérdés, hanem kérés az olvasók felé". Egyébként ezt nem nehéz kicselezni, csak megfelelő szóhasználat kell hozzá.
2021. aug. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
#11 ha a boltba odaadom a személyim, az nem kerül be a bolt rendszerébe. Ezt szeretném hangsúlyozni. Nem fotózzák le és nem csinálnak vele semmit sem, csak megnézik. Ha neten elküldöm random az igazolványom, akkor lehet más a helyzet
2021. aug. 7. 10:40
 14/19 anonim ***** válasza:
Igaz egy ilyet van joga de az hogy kiírtam egy olyan kérdést hogy hol tudnám megnézni feliratosan a mandaloriant azért kicsit logikátkan
2021. aug. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Már találtam egy egyszedű módszert, videóletöltés segítségével.
2021. aug. 13. 18:23
 16/19 anonim ***** válasza:
91%
melyik?
2021. aug. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Youtube linkbe a youtube és a .com közé be kell írni, hogy pp és már le tudod szedni a videót
2021. aug. 13. 18:34
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
kiváló
2021. aug. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm aki segített
2021. aug. 14. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!