Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Milyen lehetőségekkel/opciókka...

Milyen lehetőségekkel/opciókkal lehetne kiegészíteni a kérdések/válaszok moderátor felé történő jelentését?

Figyelt kérdés

Kérdéseknél ugye ezek az opciók vannak jelenleg:


- A kérdés rossz kategóriában van

- A kérdéshez nem megfelelőek a kulcsszavak

- A kérdésből nem derül ki, mi a kérdés

- Ez nem kérdés, hanem hirdetés vagy apróhirdetés

- Ez nem kérdés, hanem kérés az olvasók felé

- Ez a kérdés egyértelműen csak kitaláció

- A kérdés provokatív

- A kérdés trágár

- A kérdés helyesírásilag kifogásolható (olvashatatlan)

- Feltételezhető, hogy a kérdező már többször feltette ezt a kérdést

- A kérdés más szempontból problémás


Válaszoknál pedig ezek:

- A válasz trágár

- A válasz provokatív, a válaszadó csak veszekedni akar

- A válasz rasszista

- A válaszadó értelmetlen dolgokat ír

- A válasz hirdetés

- A válasz más szempontból problémás


Na és a kérdésem: mit gondoltok, milyen opciókkal lehetne a fentieket még kiegészíteni, kibővíteni?

Nekem olyan lehetőség jutott eszembe, hogy a "más szempontból problémás" -nál lehessen szövegesen, leírva jelezni, hogy pontosan mit gondolunk, mi a probléma. Ezzel egyetértetek? Emellett kinek mi jut eszébe, milyen lehetőségek hiányoznak?



2021. aug. 11. 17:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanerre gondoltam. Ugyanúgy lenyílna egy szövegpanelt, mint a válaszoknál, és oda írhatnál egy szerelmes levelet, hogy mi nyomja a lelkedet.

Praktikusabb így, mivel nem lehet a világ összes indokát felsorolni egymás alatt.


A válasz jelentésénél valamiért kikerült az "a helyesírásilag kifogásolhat/olvashatatlan/CSUPA NAGYBETŰS", miközben ugyanúgy írnak ilyeneket.

A kérdésnél nagyon hiányzik: "a kérdéshez csatolt szavazás problémás".

2021. aug. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jó lenne, ha le lehetne pár mondatban írni, mi az, mert a meglévö opciók nem elegendöek.

Pl. többször van olyan, hogy egy kérdés önmagában nem problémás, de utána a kérdezö kommentjeiböl egyértelmü lesz, hogy csak veszekedni akar, vagy egyéb okból mégis gond van vele. Ez tipikusan az az eset, amikor csak rövid leírással lehetne konkretizálni a problémát.

2021. aug. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik jelentési opcióhoz érdemes lenne egy pár soros kommentet fűzni, hogy mi is a gond. Mertamit 2. írt van, hogy csak a 10. 15. komment után derül ki, hogy az egész trollkodás.
2021. aug. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a válaszoknál hiányzik, a "nem a kérdésre válaszolt" opció. Bár gyanítom, ez csak olaj lenne a tűzre, de nagyon sok helyen egyáltalán nem a kérdésre válaszolnak. Csak oda írja pl. "kamu", akkor is, ha nem az.
2021. aug. 12. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ilyen volt, csak kivették.
2021. aug. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mikor, elég rég (majdnem 10 éve) használom az oldalt, de eddig nem találkoztam ilyen lehetöséggel.

Most ugyan már hallottam olyan visszajelzést, hogy írj emailt a moderátoroknak, de az körülményesebb, csak akkor csinálja valaki, ha tényleg nagyon nagy a gond. Így meg sok esetben bennmaradnak kifejezetten problémás kérdések is, mert nem lehet eygszerüen, direkt jelezni.

2021. aug. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem az is zavar, hogy egy kérdésre, válaszra csak egy problémát lehet jelezni.

Meg kéne oldani a többszörös választást is. Beépített funkció, nem lenne nehéz.

2021. aug. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Engem az is zavar, hogy egy kérdésre, válaszra csak egy problémát lehet jelezni?



Ezt hogy érted, ?

2021. aug. 13. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
Engem meg az zavar hogy nincs "A savanyú talpszagos troll megint visszatért" opció. Persze miért is lenne, úgyse vágja ki senki se...
2021. aug. 13. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"hogy érted, ?"

Úgy, hogy a jelentésnél csak egyetlen problémát lehet bejelölni, másodszor meg nem lehet jelenteni semmit.

2021. aug. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!