Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ismerkedés kategória?

Ismerkedés kategória?

Figyelt kérdés

Valaki árulja már el nekem, hogy a gyk mit enged az ismerkedés kategória alatt? Tele van társkereső apró hirdetésekkel, majd amikor én is feldobok egy ilyet, azonnal törlik. Ráadásul én burkoltan írok, kifejezetten beszélgető partnert keresek. Mások meg egyenesen szexpartnert, és őket nem törlik!


Akkor most mi a szabály?



2021. aug. 17. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jelentsd a szexpartnerkeresőket! Társat kereshetsz, beszélgethetsz.


"Ha ismerkednél, társat vagy partnert keresésnél, az Ismerkedés kategóriát használd! A társkereső alkategória is ismerkedésre szolgál, a szexuális kapcsolatot, alkalmi partnert kereső, szexchatre hívó kérdéseket töröljük. A kérdésben nem ajánlhatsz fel (ingyenesen sem) és nem kereshetsz szexuális szolgáltatást!"

https://www.gyakorikerdesek.hu/help

2021. aug. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na ez az, a háromnegyedét tötölni is lehetne! Burkolt szexkapcsolat kereső az összes.
2021. aug. 17. 20:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon logikát nem kell keresni abban, hogy egyes kérdéseket miért törölnek vagy hagynak meg.

Csomó búzi meg leszbi keres konkrét szexpartnert (nyilván beszélgetőpartnernek álcázva) az ismerkedés kategóriában. Érdekes ezek a kérdések javarészt megmaradnak. Mondjuk nagyon nem tudnak mit kezdeni vele, mert ha kiír egy olyan kérdést hogy "Valaki ismerkedni? 30F meleg" azzal nem szeg szabályt az illető.

Viszont nyilvánvaló hogy szexpartnert keres. Ugyanezt ha kiírod de a végére odaírod hogy "30F hetero" esélyes hogy törölni fogják :) Hogy miért? Mert megtehetik.


Egyébként meg engedd el az ismerkedés kategóriát. Tele van megkeseredett, rosszindulatú, mentálisan sérült emberrel. Szó szerint társkeresés és beszélgetés szempontjából az alja képviselteti ott magát.

2021. aug. 18. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom én is, párkapcsolatban vagyok, nem célom keresni senkit. Beszélgetésre keresek valakit. Na de mindegy is, felejtős kategória.
2021. aug. 18. 12:18
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg attól függ, hogy törölnek-e valamit vagy nem, hogy épp belefut-e egy admin, vagy jelzi-e valaki. Sokkal több kérdés születik, mint amennyit át tudnak nézni és nem csak ennek a kategóriának a kérdéseit kell felügyelniük.


Kérdezz szabályosan, pláne beszélgetésre lehet azért normális embereket találni itt, csak értelmes kérdést kell feltenni és jól szűrni a válaszolók közt.

2021. aug. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Elég kulturált és értelmes ember vagyok, még csak véletlenül sem szerettem volna provokatívan kérdezni. Annyi lehetett a hiba hogy beleírtam hogy házas ember vagyok, házas nőkkel beszélgetnék de nem párkeresés céljából. Na ez kiverte az adminoknál a biztosítékot.


Az nem, amikor így teszik fel a kérdést:


40 éves sportos férfi ismerkedne fiatal 18-24 éves lányokkal. Ez tökéletes, ebben aztán semmi kivetni való nincs. No komment!

2021. aug. 22. 17:58
 7/7 anonim ***** válasza:
keresd meg azt a megfogalmazást, amit elfogadnak
2021. aug. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!