Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit jelent az, hogy 74%-ban...

Mit jelent az, hogy 74%-ban hasznos értékeléseket adok a válaszokra?

Figyelt kérdés

Pontot akkor adok,ha egy kérdésre én is azt írtam volna,és szerintem helyes.Lepontozni viszont ritkán szoktam,attól még nem pontozom le a másikat,mert én is írok választ.A kérdezőre hagyom az értékelést.Ez lehet a baj?Vagy hasznosabb lenne az értékelésem ha ugyan úgy szavaznék mint mások?Akit más lepontoz azt Nekem is le kellene pontoznom?

Nem értem.


2008. dec. 13. 09:24
 1/4 yuda ***** válasza:
100%

Itt mindenki úgy pontoz és azt ahogy úri kedve kívánja-épp ezért túl sok értelme nincs-már én is jeleztem ezt a problémát,de a többségnek így is megfelel,addíg úgysem változtatnak semmin.-hozzáfűzöm: sajnos.

Pontozz te is ahogy akarsz-nem érdekel úgysem senkit-bárcsak írhatnék mást?!

2008. dec. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy ezen húzd fel magad :)

Abból a 74-ből lehet még 55% is, 23% is, de ugyanúgy lehet 98% és 85... ezt te nem tudod befolyásolni, mert az oldalon rengeteg a bunkó lepontozom csak úgy brahiból alak.

2008. dec. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nem húztam fel magam csak naív vagyok,és szeretnék hasznosabb tagja lenni ennek az oldalnak.:)))

2008. dec. 13. 13:06
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

azt hogy te amikor pontozol akkor azt összesítik, és így lesz meg ez a 74 %

pl.

szal ha adsz hasznos pontozást akkor növekszik

ha nem hasznosat akkor csökken


így valahogy lehet felfogni

2008. dec. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!