Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rámentem a TOP -LISTÁRA? Azt...

Rámentem a TOP -LISTÁRA? Azt irják: Neked jelenleg 151 pontod van.78 %-ban hasznos válaszokat adsz. 0 %-ban hasznos értékeléseket adsz a válaszokra.

Figyelt kérdés
miért lett az értékelésem nulla százalék, tegnap még 56 volt. Hogy folyik ezen értékek megállapitása? kérlek komolyan magyarázzátok el.
2010. jún. 30. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert az általad értékelt válaszokat valószínűleg másként pontozták mint te,és mivel gondolom új vagy, így gyorsan lementek a hasznos értékeléseid,vagy sz*r a rendszer,és lenullázódott véletlenül.

Egyébként nekem ezeket írta ki:

Neked jelenleg 9475 pontod van, 78%-ban hasznos válaszokat adsz, 80%-ban hasznos értékeléseket adsz a válaszokra.

Ezzel az eredménnyel 141. vagy a toplistán.

2010. jún. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. kb 2 hónapos vagyok. de lehet, hogy tényleg lenullázódott, mert l nap alatt nem hiszem hogy tudtam volna ennyit rosszul értékelni.
2010. jún. 30. 16:54
 3/4 anonim ***** válasza:
ezt a top listát hol lehet megnézni? még nem hallotttam róla sosem. köszi
2010. jún. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bocs már megvan
2010. jún. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!