Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem enged megírni egy...

Miért nem enged megírni egy választ? A válasz mezőben trágár szót vagy kifejezést használtál.

Figyelt kérdés

Pedig minden szót kicenzúráztam, de úgy se engedi kiírni. Miért?

Ez egy fontos válasz lenne(saját kérdés)



2022. ápr. 9. 10:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Amúgy ez a kérdésem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


Valakinek elküldhetem privibe a választ, és segít megtalálni benne a nem megfelelő szót?

2022. ápr. 9. 11:00
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Persze:)
2022. ápr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is küldheted
2022. ápr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"Pedig minden szót kicenzúráztam"

Nem cenzúrázni meg csillagozni kell az anyázást hanem nem kell csúnyán beszélni.

2022. ápr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Attól a trágárságszűrő is egy fokkal okosabb, hogy nemcsak a trágár szavakat, hanem azok egyszerű elfedését is figyeli. Például ha tiltott a "picsa" szó, akkor a "p*csa" változata is tiltott lesz, és ugyanúgy fennakad.
2022. ápr. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Melyik szavad verte ki a biztosítékot?
2022. ápr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A belinkelt kérdésednél látszik, hogy alpári módon írsz. Mondjuk vigyél a kommunikációdba némi kultúrát, ne káromkodj és rögtön megszűnik a problémád.
2022. ápr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
Indokolatlan káromkodásokkal van tele a kommented. Inkább hanyagolni kellene a felesleges töltelékszavakat, mint azon ügyködni és még segítséget is kérni abban, hogy kell a trágárságszűrőt kijátszani. Le sem kellett volna írni.
2022. ápr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem ismeritek semminek sem az okát, nem látjátok a hátterét, csak okoskodni tudtok. Ilyen helyzetben te sem írtál volna szebben, de külső szemlélőként mindig könnyű beszélni. Egyébként a kérdés lényegét már megoldottam.
2022. ápr. 9. 14:36
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

"Nem ismeritek semminek sem az okát, nem látjátok a hátterét"

Nem is érdekel senkit, nincs is jelentősége.


"csak okoskodni tudtok."

Csak megválaszoltuk a kérdésedet, te sóska.


"Ilyen helyzetben te sem írtál volna szebben"

Nem fogod elhinni, de van egy csomó ember, aki nem küzd dühkitörésekkel, és akkor is tud bazmeg nélkül beszélni / írni, ha apuci nem a megfelelő hangnemben beszél vele, miután drága kicsi fia a szoba közepére szarik (képletesen).


"de külső szemlélőként mindig könnyű beszélni."

Ez igaz. Agresszív, arrogáns fütyiként pedig nehéz elfogadni, hogy agresszív, arrogáns fütyi vagy.

2022. ápr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!