Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » -5 pont mert nem azt a sípot...

-5 pont mert nem azt a sípot fújom?

Figyelt kérdés

70%-on voltam amióta elkezdtem a társkeresési problmákba kommentelni -5% így most 65%ön vagyok mert nem azt a véleményt mondom amit mások jónak gondolnak.


Milyen témakörök vannak ahol könnyen vissza lehet szerezni?



dec. 29. 21:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ugye, hogy gyorsan nő? Tegnapelőtt a kérdésedben 65%-ot írtál, a tegnapi kommentedben már 66% látszik, és az 1-es, 4-es válasz értékeléséből látszik, hogy mára már 67% lett.
dec. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Állandóan változik, lehet tegnap annyi volt, de ma megint 66. De volt amikor 69 és 70 között váltogatott és fél óránként ugrált a 4-es és az 5-ös szint között a weboldal :D .
dec. 31. 11:04
 13/13 anonim ***** válasza:
49%

Nehéz munka helyreállítani a jó statisztikát, mi?

Ilyenkor gondolj mindig jó szívvel a hazug és rosszindulatú itt tanyázó feminácikra :) Akik teljesen jogosnak érzik az összes kicsit is velük nem egyetértő kommentre azonnal a pirosat nyomogatni. Aztán mindenféle sunyi passzív agresszív, vagy teljesen nyílt verbális bántalmazó módjára megpróbálni a földbe taposni téged amiért ilyeneket mertél írni a szentséges nőkről, alantas férfiként. Azt már fel is fogja pontozni a horda, ha meg visszaírsz újabb piros, lehet bármennyire is igazad. Hiszen őket itt csak istennőként imádni szabad, azt sem érdemled meg hogy a lábuk után csókolgasd a port. Legalábbis az ő fejükben ez a teljesen torz kép él magukról és a férfiakról...

Hát így megy ez. Sose feledkezz meg erről, hol és miért szedted össze a minuszokat! És törlessz nekik jófej módon ahol csak teheted ;)

dec. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!