Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van egy internetes zaklatóm....

Van egy internetes zaklatóm. Mit tehetek? Itt a gyakori kérdésekben is minden egyes válaszomat megkérdőjelezi. Sajnos elég beteg ember lehet, kb 10x kértem, de hajthatatlan. Hogyan tudom itt tiltani? Anonimra van állítva.

Figyelt kérdés

máj. 1. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Miben nyilvánul meg a zaklatás?

Tudod, hogy ki az illető?

Itt max az üzenetek között tudod tiltani, azt nem, hogy ne válaszoljon a kérdéseidre (mondjuk anonim oldalon lehet, hogy nem is egy emberről van szó).

máj. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Privátba írogat neked? Akkor letudod tiltani ha ír, egyéb esetben ha csak a kérdéseid alá ír, akkor nem tudsz semmit csinálni. Max. írsz a gyakorikérdések ügyfélszolgálatának e-mailt (az oldal alján találod az e-mail címüket), hogy zavar téged, vagy mindig bejelented a kommentjeit, de csak akkor tiltják ha ők is úgy látják szabályt szeg.
máj. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Biztos, hogy ugyanaz az ember ír mindig? Azt írod anonim, akkor lehet nem is ugyan az irogat mindig.
máj. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Honnan tudod, hogy EGY embernek nem tetszenek a kérdéseid?

Honnan tudja, hogy melyikek a TE kérdéseid?

Ha nincs fenn a neve, akkor csak tippelgetni tudsz, ahogy az illetö sem tudhatja, hogy éppen te írtad ki a kérdést, mivel a te neved sem látható.

máj. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Remélem sikerült tiltanom. Onnan tudom hogy ugyanaz, mert mindegyik válasza ugyanaz, copy paste. Anonimra állítottam én is, így nem fog tudni írni. Üzenetekben is írogat, nem irom ide ki, mert tiltana az oldal, annyira obszcén.
máj. 1. 16:55
 6/7 anonim ***** válasza:
A privát üzenetek beasolva küldd el emailban a moderátoroknak, ök ki tudják az illetöt tiltani az oldalról.
máj. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös, dettó. Nekem is van egy, egészen félelmetes a csaj.


Egyrészt gyártja a kamukat egymás után - de kitiltják és másnap már megint. És amikor felhívom rá a figyelmét, hogy ezt egy nappal ezelőtt kérdezte, akkor máris kapom tőle a gyűlölködő privátot.


Mindig ugyanaz, ugyanazzal a nicknévvel és olyanokat állít rólam, hogy pislogok.


És mindig-mindig megkapom a privátját. Komolyan szánalmas.

máj. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!