Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends account-ot...

League of Legends account-ot hol lehetne eladni? (1db)

Figyelt kérdés

Üdv!


Az lenne a kérdésem, hogy akinek volt már tapasztalata LOL account eladással, az mégis milyen módon is milyen platformon tette azt? 1 db accountról lenne szó és azért szeretném eladni, mivel úgy gondolom sok időt fektettem bele és nem szeretném veszni hagyni. (Soloq Diamond I, nem olyan sok skinnel)


Köszi előre a válaszokat!



máj. 13. 23:30
 1/4 anonim válasza:
24%
Itt
máj. 14. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%

Alapvetően tiltott a fiók eladás, szóval remélem eldobható email fiókra regisztráltad azt a LoL fiókot, mert a kettőt együtt szokás adni, anélkül elég kicsi az esélyed.

Minthogy jogilag nem a tiéd a fiók, csak bérled, így hivatalosan nem adható-vehető, de a legtöbben ebay és hasonló külföldi oldalakat használnak rá (kb mint jófogás, vatera).

máj. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2


Először is köszi a választ!

Másodszor, nem eldobható email-re regisztráltam, de ugyebár meg lehet változtatni az email-t a webes felületen, ezért csináltam egy teljesen új email-t és arra áttettem az accountot. Feltételezem ez így is működhet.

máj. 14. 09:25
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
ebay
máj. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!