Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha valaki kérdez valamit és...

Ha valaki kérdez valamit és már megvan rá a helyes válasz akkor a másik ember mért írja le ugyanazt!?

Figyelt kérdés
komolyan nem értem
2009. márc. 3. 19:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

én is jártam már így hogy írtam valakinek választ és utána még 3-an ugyanazt megírták...

Valószínüleg a válaszokat nem olvassák el... :S

2009. márc. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
olyan zavaró h 5-ször még leírják ugyan azt:S vagy csak engem zavar?
2009. márc. 3. 19:15
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
én csak akkor szoktam, amikor valami nagyon bizonytalant kérdez a kérdező, és hogy én is úgy tudom, megerősítem, hogy aha tényleg, de én is a falra mászom attól hogy százszor le van írva ugyanaz
2009. márc. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Vagy azért, hogy fontoskodjon vagy pedig csak a pontokat vadáássza.
2009. márc. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
hát igaz... lehet hogy a pontok miatt pedig : "Ne írd be még egyszer ugyanazt, amit egyszer már előtted valaki beírt!" le van írva... ennyire érdekli őket! első vagyok..
2009. márc. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Figyelj, valóban az van ám pl. az én esetemben, hogy szándékosan nem olvasom el az előttem válaszolókat, hogy még csak véletlenül se befolyásolhasson abban, amit én mondanék a feltett kérdésre. Szerintem nem biztos, hogy rossz ez így.
2009. márc. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Engemet nem zavar ez, es a kerdezo pedig igy jobban tudja, hogy helyes-e a valasz. Az jobban zavar, amikor az egyik valaszolo a masik valasszal van elfoglalva. Ahhoz semmi koze nincs!
2009. márc. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%

Ez azért is van, mert ha valaki megnyit egy kérdést és nincs rá válasz, és mire megírja és elküldi, már írtak előtte választ.


Még az is szokott lenni, hogy egy időben küldik el a választ.

2009. márc. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

És az nem zavar, hogy lényegében ugyanazt a kérdést miért teszik fel töbször?

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__155532-m..

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__171247-i..


"komolyan nem értem"

2009. márc. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én néha szoktam ugyan azt írni,ha mondjuk 2-3 válasz van még csak.Megerősítés képpen.Egyébként teljesen igaza van az utolsó válaszolónak.Elöször se kérj olyan dolgot amit te magad sem tartasz be!
2009. márc. 4. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!