Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha kattintok egy válaszra h...

Ha kattintok egy válaszra h az szerintem hasznos akkor ha ki x-elem akkor miért irja ki azt h sztem ez a válasz helyes?

Figyelt kérdés
van egy számomra hasznos válasz és néha félrenyomom és a nem hasznosra klikelek akkor ha kiixelem az előugro ablakot akkor miért veszi ugy h én azt helytelennek véltem??
2008. márc. 30. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert az már nem számít, hogy az előugró ablakkal mit csinálsz, ha már megnyomtad a lefelé mutató kezet, akkor már nem tudod visszavonni az értékelést. (ja, én nem vagyok moderátor, meg ilyesmi, csak szerintem ez így van.)
2008. márc. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
96%

igen, a felugró üzenet (egy egyébként nem ablak, de mindegy) már csak utójáték. Az aktus akkora már megtörtént.

Egyébként én is böktem már mellé, tényleg jó lenne, ha legalább egy időkorláton belül vissza lehetne vonni.

2008. márc. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!