Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi értelme van a hasznos...

Mi értelme van a hasznos válaszokat lepontozni? Valakinek ez a "perverziója"?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
71%
Én is néha adtam hasznos tippeket, amik másoknak esetleg nem tetszettek, mert más véleményen vannak ( az mindegy hogy a véleménye esetleg nevetséges..) és mégis lepontoztak. Van aki csak azért teszi, mert lepontozták, és dühös. Ez van. De én úgy gondolom, hogy nem lettem kevesebb ember azzal hogy milyen százalék van a hozzászólásom alatt, és ha valakinek adok tanácsot és elolvassa, biztos vagyok abban hogy ha jónak találja a véleményemet vag ytanácsomat, nem a százalékot fogja nézni.
2009. máj. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
81%
Arra meg az a válaszom, hogy nem tök mindegy? Azért adsz választ, hogy nőjön a pontod vagy a százalékod, vagy azért, hogy segíts? Én olyan szinten lesz@rom, hogy lepontoznak-e, vagy sem, hogy csak na. Hogy miért? A kérdezőnek ígyis leírtam a véleményemet, el fogja olvasni, az meg már nem azon múlik, hogy megfogadja-e a tanácsom, hogy le van-e pontozva. Ellenben minden héten feltesz valaki egy rinyálós kérdést, hogy jajj, miért pontoznak le. Én mindegyik ilyenhez csak annyit írtam, hogy "Sz@rd le!", hiába pontoztak le érte mindenhol. (pedig igazam van) Szóval: sz@rd le!
2009. máj. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!