Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Minősíthetetlen hangvételű...

Minősíthetetlen hangvételű hozzászólásokkal szemben van retorzió? Fel lehet valahogy hívni az üzemeltetők figyelmét az ilyenekre? Gondolom nem olvasnak el minden hozzászólást...

Figyelt kérdés
2008. ápr. 23. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet írni nekünk, természetesen járhat ilyen hozzászólás kitiltással. A figyelmünket felhívni ilyenre az info(kukac)gyakorikerdesek.hu e-mail címen lehet.
2008. ápr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
"Egyébként szállj már le a magas lóról, ribanc!!!!!! Neked meg őket nem kéne leszólnod!" Az ilyenekre gondolsz? Ezt történetesen nekem írta valami idegbajos :) Annyit tehetsz, hogy lenullázod. Szerintem ezekkel az emberekkel nem érdemes foglalkozni. Poén, hogy semmi olyat nem írtam sem kérdésben, sem kommentben, ami ezt kiválthatta belőle, de hát valahol a szabadon lévő idegbetegeknek is ki kell élni magukat.
2008. ápr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

kapásból kettő::P

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__29..

Szerintem meg baromira nincs rendben a dolog és a többi picsánál sem bemelegedtél annak rendje szerint, és nem sok választ el attól hogy homokosabb legyél mint a góbi sivatag, akármelyik kurva akármit mond. Meg ha az a szégyen érne hogy egy nyomorult luvnya egy másikkal csalna meg asszem felaprítanám mindkettőt! Pláne 16 évesen, a hamvas picsájú nénikéjét.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__29..

Te egy olyan szerencsétlen kis pi.a vagy. Hát nem vetted észre h egy pasinak az a legjobb h a szádba van a fa..a. Más őket nem érdekli. Nem lehetsz ilyen kis szűzku..va. Én már 14 évesen ugy szivtam mint a porszivó, és ettöl még nem vok ku..va.


Hidd el kurva fontos a szopás a fasziknak, legalább annyira mint a pénztárca a picsáknak én csak tudom, nem sokáig húzná nálam az a bula aki ódzkodik tőle...

2008. ápr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én egy hozzászólásomat rögtön kitörölték, pedig csak annyi volt, hogy menjenek a francba, ki is tiltottak. Velük úgy tűnik semmit nem csinálnak. Ilyenazélet...
2008. ápr. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A rasszista, gyűlöletkeltő vagy mást konkrétan sértegető hozzászólásokat a legtöbb fórumon moderálással és vagy kitiltással "jutalmazzák".

Ez itt kicsit más, mert a vélemény/szólásszabadság ütközik a gyűlöletbeszéddel. Ebbe még az alkotmánybíróságnak is majdnem beletört a bicskája :DD


Azért az itt szereplő válaszadót én sem tartanám meg:

http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__termeszettudomanyo..

2008. ápr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

most arra gondolta (ötlet csupán), hogy lehetne egy gomb, ami felhívja a fegyelmet az ilyenekre. Aztán, ha jogos a panasz, akkor kapna az illető egy fekete pontot. mondjuk 5-től kitiltanák. Ha nem jogos, akkor meg a bemószeroló egy felet.


Mit szólnátok egy egy ilyen rendszerhez?


Nyilván nem kiforrot, meg van benne buktató, meg persze szubjektív is, de kezdő gondolatnak szerintem jó.

2008. ápr. 24. 18:42
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez jó ötlet, én támogatom!
2008. ápr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is támogatom! :)))
2008. ápr. 25. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is támogatom! Néhány válaszadó pedig igen is elgondolkodhatna azon amit ír!
2008. ápr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez azért nem valami jó ötlet (a feketepontos rendzser) mert bármikor újra lehet regelni, nemlétező emailcímekről is (már én is kipróbáltam, amikro még nem lehetett több választ küldeni). IP cím alapján kéne kitiltani az embereket, ugy már nehezebb lenne visszajönni.
2008. ápr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!