Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért pontoznak le, ha vélemén...

Miért pontoznak le, ha véleményt írok?

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Mert másnak ellenkező a véleménye. Én is sokszor járok így.. de nem köt le mivel tudom aki lepontoz az nem olvassa el amit írtam csak látja,hogy sok a betű és nyom egy pirosat.
2014. júl. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos az évek során sokat esett az oldal színvonala. Régen ilyen nem fordult elő, bezzeg mostanában.. Egyébként engem is idegesít, hogy mások lepontoznak mert nem értenek egyet. Talán nem tudnak olvasni, hogy a piros kéz mást jelent..
2014. júl. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ment a zöld kéz, de valaki megint lepontozott titeket...:(
2014. júl. 9. 09:54
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Persze, miért nem lepődök meg.....:D
2014. júl. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért nem pontoznak le (vagyis nem csökkentik a pontszámaid), mert véleményt írsz.

Csak akkor, ha a válaszodat elegen értékelték ahhoz, hogy megjelenjen „A válasz xx%-ban hasznosnak tűnik” szöveg, és az xx kevesebb 50%-tól.

Ugyanis „Egy válaszért -5 pont és +5 pont között jár arányaiban annyi, amennyire hasznosnak találták a választ mások”; vagyis pl. 0% esetén -5 pont jár, pl. 50%-nál 0 pont jár (azaz nincs pont), és pl. 100%-nál +5 pont jár. A pontokat naponta egyszer, éjjel írják jóvá.

Tehát kizárólag 50%-nál kisebbre értékelt válaszoknál van mínusz pont, azaz levonás, vagyis lepontozás. És ez nem függ attól, hogy véleményes, vagy más típusú volt a válasz.

2014. júl. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
37%
én egyszer sem pontoztam senkit se le se fel minek pontozzak? miért foglalkoztok vele hogy lepontoznak? én nem zavartatom magam ti se zavartassátok magatokat így is úgy is elolvassák legalább az első mondatot akkor is ha sok a betű és fél analfabéta beteg emberek csinálják xD
2014. júl. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
40%

és mit érsz el azzal, ha minél több pontod van?

nekem semmit nem ér az, ha ott vagyok a toplista elején...

2014. júl. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!