Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ki tapasztalt már ilyet?...

Ki tapasztalt már ilyet? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy kérdés itt az oldalon, Te legjobb tudásod szerint válaszolsz, már aki persze, nem bántásokra, meg kigúnyolásokra értem, hanem mikor őszintén segítesz...

Van aki szépen megköszöni, még privátban is nem rájuk vonatkozik..

Van aki meg ellenséges, megtámad, flegma lekezelő, én pl. ha látom, hogy támad másokat, nem is írok rá segítséget, minek fecséreljem az időm...

Ők miért jönnek ide?

Nem , hogy örülne, hogy az ostoba "Terhes lehetek" , meg szexelnék, hogy kezdjek hozzá problémáját, még 6 milliomodikra is valaki komolyan veszi, és szívvel-lélekkel segít... Miért ide? (Leginkább ebben a témában jellemző)



#visszatetsző #semmibevevő #álkérdező
2014. júl. 21. 17:31
 1/3 anonim válasza:
Pont ezért. Idegesítő a sok tudatlan hülye barom.
2014. júl. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egyrészt rengeteg tudatlan és a felesleges kérdés. Kérdést nem tudnak fogalmazni. A legjobb amikor a kérdésben ott a válasz, de amit a legjobban szeretek, "a nők és férfiak véleményét is várom". Azért fölösleges, mert hacsak nem a majmok bolygóján élünk vagy valamely állatfaj nem tud olvasni akkor ennek a szakasznak mi az értelme? A földönkívüliek sem gondolom, hogy gyk-n válaszolnak a leesett a gumi és bennem maradt kérdésre. Azt is szeretem amikor a kérdező hülyének néz, meg válaszol a saját kérdésére. Ez azthiszem ösztönösen tör elő belőlem. Nemszeretem a hülyéket.
2014. júl. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Így van, én is várok a saját kérdéseimmel, igaz nem régóta vagyok az oldalon, várom mire eljön az én időm, és választ kapok..

Közben szemezgetek más kérdéseiben és segítek ahol tudok, de már lassan rájövök, hogy nem sok értelme van, és még neki áll feljebb mikor rávilágítasz számára, hogy egy kretén, és persze szép vissza fogott formában nehogy megbántsd az Ő érzékeny lelkivilágát, és akkor egy ilyen a 7-es NE szóljon bele! meg Nem ezt kérdeztem mi köze a kérdésemhez a pszichiátriának? (-Csak annyi, hogy oda való vagy..)

Ja meg fészbúk kapcsolatok, és nem érti, hogy ő nem jár azzal a valakivel 2-éve, mert nem is találkoztak még...

De én ne mondjak ilyet, mert a pasi úgy is megcsalja, és Ő jobban tudja... :DDD

Vicc az egész...

Ez azért siralmas mert ha valaki tényleg segítséget kérne, lehet, hogy aki segítene már meg se hallja, mert már nincs itt...

2014. júl. 21. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!