Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Másokat is idegesít, ha ok...

Másokat is idegesít, ha ok nélkül lepontozzák?

Figyelt kérdés

Ha hülyeséget írok, vagy bántó vagyok, akkor persze megérdemlem a lepontozást. De amikor kedves vagyok, és lepontoznak, aztán az utánam válaszoló leírja ugyanazt, és őt felpontozzák, az borzasztóan idegesít, és nem azért, mert a szzalékok érdekelnének, hanem mert nem érzem igazságosanak. Vannak olyan kérdések, ahol nem is válaszolok, mert tudom, hogy a köztudatban rossz válasz van, és csak lepontoznának (pl jogszabállyal támasztottam alá egy választ, de néhányakban még annyi szövegértés sem volt, hogy megértsék, nekem van igazam) Így viszont nem jut el a helyes válasz ahhoz, akinek szüksége van rá.

Bocsánat, igazából csak panaszkodni akartam egy sort. Van más is, aki így érez? Válaszoltok a lepontozásgatás ellenére?


2014. dec. 10. 10:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
engem nem erdekel a pontozgatas, nem is nezem.
2014. dec. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Zavarni akkor zavar, ha a kérdezőt megtévesztheti. Sokan egzakt kérdésre adott tárgyilagos, pontos választ lenyomnak, mert az az ő elképzeléseikbe nem illik bele.

A másik az olyan kérdések, mint pl. a Te szoktál..., Szerinted... Ilyenkor a pontozó jobban tudja, hogy én mit szoktam?

2014. dec. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
94%
Engem is kifejezetten zavar, különösen akkor, amikor nem adok rá okot.
2014. dec. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Teszek rá magasról, nem azért rogatok ide, hogy az a szám kicsit nagyobb legyen.
2014. dec. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Kimondom, amit semki nem mer! Ez a pontozási rendszer egy rakás szar. Vagyis elméletben jó lenne, de mindenki tetszik-nemtetszikként használja a kezecskéket. Lepontoznak véleményt, a tudományosan bizonyított igazságot, de még azt is, ha bocsánatot kérek mert butaságot írtam.

De megesett, hogy elszámoltam valamit, aztán javítottam és a hibás válasz többet ért el, mint a javított. Csak egy hasznos gomb kellene, a másik kettőt meg törölni az oldalról.

2014. dec. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"a másik kettőt meg törölni az oldalról"

Ez csak akkor lenne jó, ha ilyenkor jelenteni lehetne a válaszokat és azt komolyan is vennék.

Tehát lenne "hibás válasz" kategória, és ilyenkor azt törölnék.

2014. dec. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Elég lenne, ha azt írná ki, hogy hány ''hasznosat'' kapott, és akkor nem lenne a bosszúpontozgatás.

A másik probléma, hogy sokan túl komolyan veszik az oldalt, és ha valaki kijavítja, akkor keresztesháborút indít, vérig sértődik egy viccen, és onnantól akármit ír az ember lepontozza.

2014. dec. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
Engem is idegesit.Most mindenki pontozza fel a masikat. :D
2014. dec. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

Több oldalon van már, hogy a leghasznosabb válasz(oka)t kiemelik előre, itt is így kellene.


A százalékokban pedig van egy jó dolog, ha egy kérdésemre olyan ember felel aki 50% körül, vagy alatta van, akkor nem bízok meg annyira a válaszában.


Mondjuk én még bevezetném, hogy minden kérdéseknél én döntöm el hogy látszódjon a nevem, vagy sem. Ha van egy aktív válaszoló, aki naponta jó válaszokat ad, akkor már tudom hogy neki hinni lehet (pl 2xSü a számtechbe). De lehet h az az illető nem szívesen írná ki kérdésbe hogy a bal heréje eltűnt este, mert "ismert". Ezért egy új profilt csináljon a halál.

2014. dec. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Több oldalon van már, hogy a leghasznosabb válasz(oka)t kiemelik előre, itt is így kellene.


Sehogy nem jó ez.

Kérdés?

Léteznek vámpírok?

Persze, hogy nem léteznek. Erre nem is lehet semmi más válasz helyes. Ha szétnézel az ezóban, akkor ez a válasz ott nullát ér, az Én is vámpír vagyok pedig 100%-ot.

2014. dec. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!