Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A gyk- n, ha egy hozzászóló...

A gyk- n, ha egy hozzászóló többször is provokatív választ ad adott témában több kérdésedre, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Van egy két válaszoló,akik megpróbálnak rossz színben tüntetni fel a kérdéseinmél és több hasonló témájú kérdésnél is beírogatnak,hiába tiltom "Őket" le!
2016. nov. 15. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelented, jelzed a modiknak ezeket a válaszokat.
2016. nov. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A Behajtani tilos jellel mindig jelenten és kitörkik,de új kérdésnék megint beírnak hülyeség eket!
2016. nov. 15. 09:41
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Te nem tudsz tiltani senkit, kivéve a privát üzeneteknél.

A moderátor dolga eldönteni mit enged, s mit nem.

Ő a névtelenül megjelenő hozzászólások íróját azonosítani tudja, s ha túl sokat kell valakit moderálni, akkor letilthatja.

Ennek sok haszna ugyan nincs, mert új email-címet szereznei 1-2 perc, s lehet újra regisztrálni.

A statisztikában látható igen magas felhasználói szám is részben ebből adódik. A valós személyek száma kisebb.

2016. nov. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen,de ha letiltja és újat nyit,elvesznek a hozzászólásai legalább! Sajnos van egy kör,akik azzal szórakoznak,hogy csak írogatnak értelmetlen vagy provokatív dolgokat egy témán belül,mert gondolom elég " Nagyra " tartják magukat, és nem akarnak segíteni,mert nem tetszik az a színtű vagy fajta kérdés nekik,de még azt is meghiúsítják, hogy más válaszoljon,egyszerűen mindíg próbálnak leégetni már a kérdések elején!
2016. nov. 15. 10:03
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szoktál ezekre reagálni? Ha igen, ne szerezd meg nekik ezt az örömöt. Majd ráunnak.
2016. nov. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem szoktam csak jelentem. Az a helyzet, hogy Ők beültek egy iskolapadba és hosszú évekig tanultak felesleges dolgokat és ha csak a lényeget szeretném tudni,arra nem válaszolnak,mert azt szeretnék,hogy Én is tanuljam meg az egész szakmájukat! Engem,ha kérdeznek a saját szakmámból szívesen szoktam válaszolni, nem azt írom viszlsza Öntelten,hogy " tanuld meg" ! De Ezek azt csinálják sajnos.
2016. nov. 15. 10:12
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
irj egy emailt a modetatoroknak, ez mar nem jatek.
2016. nov. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De miért?
2016. nov. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Esetleg tudnál konkrét példát mondani?
2016. nov. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!