Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy lehet a Gyakoriról...

Hogy lehet a Gyakoriról kiregisztrálni, majd újra be?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülyén hangzik, de rengeteg már a megválaszolt kérdésem, és lusta vagyok törölgetni, mivel csak egyesével lehet. Ja és a százalékom se mozdul semerre hónapok óta. Tiszta lappal folytatnám.

2017. dec. 19. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Egyszerűen regisztrálsz egy új profilt egy másik e-mail címről. Az értékelésed viszont ugyanúgy le fog csúszni abban is ha szubjektív kérdésekre válaszolsz.
2017. dec. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
A százalékod nem is fog mozdulni semerre egy idő után, max lefelé, olyan béna pontrendszer van itt.
2017. dec. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
58%
Sajnos egyezek a 2-es válaszadóval. Itt az emberek többségének 0 és 4 között mozog az IQ-ja (természetesen tisztelet a kivételnek) és nem az alapján döntenek a zöld pacsi mellett, hogy esetleg a válasz segít e a kérdezőnek, hanem, hogy megegyezik e a válasz azzal, amit ők gondolnak az adott kérdéssel kapcsolatban... Nekem sokáig 94 százalékon volt az értékelésem, de egyeseknek nem tetszett, ezért lehúzták az értékemet piros pacsikkal annyira, hogy most 70 körül van. van aki ezzel szórakozik , mert béna a feleltiben és aki jókat válaszol, magasra van értékelve, azt lehúzzák a primitívek. Ez van...De lehet, ha rra hajtanál, hogy kidobjonak (minden kérdésre olyan választ adj, amit lehúznak piros pacsikkal), akkor lehet megszabadulnál. :D
2017. dec. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
85%

Lehet most én leszek kidobva, hogy ilyet tanácsolok. :D

(És bocsi a helyesírási hibákért ill. betű kimaradásokért, remélem azért érthetően írtam.) :D

2017. dec. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ki nem szarja le hogy ki milyen értékelést ad? Nőjj fel!

A gyakori szerintem a kérdéseket saját maga generálja! Ti pedig itt marjátok egymást rajtuk!

2022. szept. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!