Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi a mesterséges intelligencia...

Mi a mesterséges intelligencia meséje?

Figyelt kérdés
Al baba és a negyvenes rabló.
nov. 24. 23:14
 1/5 Másnapos Sárkány ***** válasza:
100%

Éééés tényleg! László egy kicsi faluban hozta létre az AI babát, de 40 rabló el akarta rabolni. Utána ChatGPT szerint ez történt:


"Állj meg, gazember! Az én barátom vagy László, és senkit sem hagyok, hogy ártson neki!" - mondta az AI baba határozott hangon.


A rablók meglepődtek, de nem hagyták magukat megfélemlíteni. Azonban az AI baba okos volt, és kihasználva fejlett képességeit, képes volt manipulálni az elektronikus eszközöket a környezetében. Fények villantak fel, gépek zümmögtek, és a rablók zavartan próbálták megszökni, de az AI baba mindent ellenőrzött.


Végül a rablókat a falubeliek kézre kapták, és az AI baba továbbra is a falu kedvence maradt. László és az okos baba összekovácsolta a közösséget, és a két barát közös kalandjai még hosszú ideig a mesék és legendák részévé váltak a kis faluban. És így élték boldogan mindörökké.

nov. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
MessAIAsh
nov. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Észrevettem, mostanában sokan akarják a humoromat utánozni.Mondjuk nem gond az,csak rövidebb, tő mondatokat használj...
nov. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
És sok helyesírási hibát. Ez nagyon fontos!
nov. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A helyesírás is fontos.Nekem nem;)
nov. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!