Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nagyon hiányzik 2011. Hogyan...

Nagyon hiányzik 2011. Hogyan menjek vissza oda?

Figyelt kérdés

febr. 17. 09:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
37%
Sehogy. Éld inkabb meg azt ami most történik, ne álomvilágban tengődj
febr. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
De nekem szar ez a jelen
febr. 17. 09:17
 3/23 anonim ***** válasza:
68%
Időgéppel.. Egyértelmű. 🤷🏼‍♂️🤷🏼‍♂️
febr. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
63%
#2 akkor tegyél érte hogy jobb legyen. Mert minél jobban idealizálod a múltat, annál szarabb lesz a jelened és a jövőd
febr. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
64%
Néha azért nosztalgiázhatsz. Nem az a baj, csak akkor ha visszaemlékszel a régmúlt jó dolgokra, ne legyél depressziós a jelenben, mert az a baj. Próbáld a jelenben is észre venni a szépet, mert eljön az idő, mikor ezt az időt sírod vissza. Azért értékeld a jelent is.
febr. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is visszamennék oda, életem legnagyobb hibáját 2011-ben követtem el, a mai napig iszom a levét. Ha sikerült visszamenni, áruld el pls. hogy csináltad, megyek én is. :)
febr. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
38%
Mindenkinek voltak szar évei, de ne legyél ennyire álmodozgató! Azon kéne gondolkodnod, hogy a jelent hogyan tudnád jobbá tenni! Nekem is voltak korábbi szép éveim amiket szívesen megismételnék de nem lehet. Az, hogy megmaradsz a múltban gátolni fogja azt, hogy milyen lesz a jelened és a jövőd.
febr. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Csináld azt, amit akkor.
febr. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
52%
Vonj ki az idei évszámból 13-at!
febr. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
51%
Szólj Marty McFly-nak, hogy vigyen vissza téged.
febr. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!