Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A barátom szakítani akar...

A barátom szakítani akar velem,mert lefeküdtem egy másik pasival.Mondtam neki hogy használtunk óvszert.Szerintem az nem megcsalás. Szerintetek? 20L

Figyelt kérdés
márc. 15. 16:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem megcsalás.

Hacsak nem állapodtatok meg régebben, hogy ez belefér.

márc. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Áááá dehogy megcsalás ha fűvel-fával kefélsz félre de gumival. Ugyi te sem veszed megcsalásnak ha a pasid megbúbol 1-2 nőt? 😂
márc. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%

Ha nem beszéltétek meg előre, hogy nyitott kapcsolat (bár nem is értem, hogy annak mi értelme akkor), bizony megcsalás...

És jobban is jár a srác, ha menekül.

márc. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés valszeg kamu, de volt olyan barátnőm, aki komolyan gondolta, hogy másik sráccal ruhán keresztül taperolni egymást még nem megcsalás. El tudom képzelni, hogy tényleg van, aki így gondolkodik, mint a kérdező.
márc. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Troll
márc. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
77%
A kérdés 100% hogy kamu!
márc. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Hellmano ***** válasza:
63%
Legalább, ha kamut kérdezel jobban csináld :D Mondjuk hozzátehetted volna, hogy csak anál volt, mert ugye az sem megcsalás...
márc. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan kamu, valószínűleg a pár kérdéssel arrébb lévő "bizsereg a p.ncim" kérdés kiírójának a tollából.
márc. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
89%
jöttél provokálni, kamus?
márc. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
No komment
márc. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!