Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A barátom szakítani akar...

A barátom szakítani akar velem,mert lefeküdtem egy másik pasival.Mondtam neki hogy használtunk óvszert.Szerintem az nem megcsalás. Szerintetek? 20L

Figyelt kérdés
márc. 15. 16:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Az előbb még a puncid viszketett..
márc. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%
Kamu vagy. Egybekent de megcsalas.
márc. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
az én barátomat az izgatja, ha mással szexelek. Viszont, ha észrevezi, hogy szexnél több érzelem is van, azon kiakad.
márc. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak nem megcsalás, egyenesen asszonyi kötelesség havonta min. 3 alkalommal gumiban félrekúrni.
márc. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Túlagonizálja a barátod,nincs semmi humorérzéke.Mi abban a rossz,ha félrek.rsz egy vastag,20 cm-es f.szú bunkó gyökérrel,és még szerelmes is vagy belé,otthon pedig szinte már nem is akarsz szexelni,és ha a barátod gyengéd és kedves veled,azt férfiatlannak tartod.Komolyan,nem értem a mai férfiakat,olyan anyámasszony katonái!
márc. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az ellen nem vééd, megcsalás ellen nem vééd.
márc. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
csók volt?
ápr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!